Liepupes vidusskola Liepupes vidusskola
"Veiksmes", Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads, Latvija LV-4023
+371 6402 0376
+371 6402 0354
liepupesvsk@salacgriva.lv


<< Decembris 2017 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031



2017./2018. mācību gads

 

Pirmsskolas skolotāji 

Ramona Gūtmane

ramona007@inbox.lv

Inese Keiša

inese0203@inbox.lv

Marika Skuja

marika.sk@inbox.lv

Agnija Bronka

agnia2@inbox.lv 

 

Sākumskolas skolotāji

Inese Eglīte

eglite1@inbox.lv

Daiga Krūze

vilkabeles@inbox.lv

Iveta Špūle

ivulis5@inbox.lv

Sandra Zaķe

zasandra@inbox.lv

 

Pamatskolas, vidusskolas skolotāji

Gundars Āboltiņš 

Mājturība un tehnoloģijas

 

Solveiga Boka

Mūzika

solveiga.boka@inbox.lv

Anda Zirne

Latvijas un pasaules vēsture

andabreidaga2@inbox.lv

Inese Broka

Latviešu valoda un literatūra, krievu valoda

inesebroka@inbox.lv

Rita Cīrule

Matemātika

rittika@inbox.lv

Rita Gulbe 

Fizika, matemātika

gulber@inbox.lv

Ira Janiša

Ķīmija, angļu valoda 

janisaira@inbox.lv

Jautrīte Marina Liepiņa

Latviešu valoda un literatūra

jautrite.liepina52@inbox.lv

Edmunds Garancis

Informātika

edmunds.garancis@gmail.com

Gaļina Mača

Ģeogrāfija, krievu valoda, dabaszinības

galina.maca@inbox.lv

Baiba Mantiņa

Angļu valoda

mantinabaiba@inbox.lv

Arta Rubeze

Soc.zinības 

aa.rr@inbox.lv

Kārlis Ozols

Matemātika

karlis.ozols@inbox.lv

Baiba Dobele 

Vizuālā māksla

baiba_si@inbox.lv

Mārīte Sakārne

Sports

marite.sakarne@inbox.lv

Ilona Trezune

Bioloģija

anoli37@inbox.lv

Sandra Vergina

Mājturība un tehnoloģijas

sansara9@inbox.lv

Jānis Trezuns

Deju pulciņa vadītājs

 

Sandra Budeviča

Deju pulciņa koncertmeistare

 

Agnija Bronka

Latviešu valoda un literatūra 

agnia2@inbox.lv 

 

Atbalsta personāls

Logopēds

Agnija Bronka

Psihologs

Aija Rudzīte

Sociālais pedagogs

Aiva Berdaškeviča

Ārsts

Anita Līduma