·  Nodarbību saraksts

Pateicība 12.03.2020

„PIENA SPĒKA” SACENSĪBAS VOLEJBOLĀ 09.03.2020

„PIENA SPĒKA” SACENSĪBAS VOLEJBOLĀ

5.martā Limbažu OC halle pulcēja volejbola spēles cienītājus – meitenes un zēnus pamatskolu grupā (2004.gadā dzim. un jaunākus).

Pamatskolu – meiteņu, 4.grupā,sacentās 4 komandas. Sīva cīņa mūsu meitenēm izvērtās starp Limbažu NĢ un Limbažu sākumskolas komandām. Zaudējums ģimnāzijai (0: 2), uzvara pār sākumskolu (2:1) un „sakārtota” spēle, un uzvara pār Limbažu 3.vidusskolas komandu (2: 0). Izcīnītas SUDRABA medaļas un balvas no Smiltenes sponsoriem.

Komandā spēlēja: BETIJA ĀBOLTIŅA, PATRCIJA KOLA, DACE OZOLIŅA, MARIJA LUĪZE TREZUNE, IEVA RUDZĪTE, LINDA LAVRENOVA, PAULA HANNETE SOKOLOVSKA, KATRĪNA ĶĒBERE un LEONORA PAVLOVSKA (pirmās atbildīgās sacensības).

Mūsu zēni uz savu iniciatīvu un vēlēšanos piedalīties (aktīvākie arī trenējās), pārvarot bailes, stresu - prata beigās parādīt, ko spēj. Zaudējumi pret Alojas Ausekļa vidusskolu un Limbažu NĢ (0: 2) un uzvara pār Limbažu 3.viduskolas komandu, ierindoja puišus 3.vietā - saņemot BRONZAS medaļas.

Komandā spēlēja: JĀNIS KRŪMIŅŠ, MATĪSS VILDE, EDVARDS PAVLOVSKIS, RINALDS MARTINSONS, VIKTORS TURKOVS, EMĪLS ZVEJNIEKS un ARTŪRS NIPERS.

Paldies komandām par savstarpējo atbalstu un tiksimies 26.martā Viļķenē.

Emocijās dalījās sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit..

Reģionālās sacensības TAUTAS BUMBĀ 05.03.2020

Reģionālās sacensības TAUTAS BUMBĀ

Mūsu 4.-5.klašu meiteņu komanda (izcīnot novadā 1.vietu) ieguva tiesības sacensties Vidzemes reģionā ar citu skolu komandām. Mūsu apakšgrupā ielozējās Siguldas ģimnāzija, Limbažu 3.viduskola un Cēsu ģimnāzija. Meitenes varonīgi cīnījās, bet spēku un auguma pārsvars bija pretiniecēm - Siguldai un Limbažiem. Toties pēdējā spēlē meitenes „atvērās”un pieveica Cēsu komandu, paliekot apakšgrupā 3.vietā un tālāk cīņas neturpināja.

Komandā cīnījās: LEONORA PAVLOVSKA, LINDA ŠVAGRE, KEITA BETIJA SPRUDZĀNE, KRISTIĀNA PAVĀRE, MARTA VIZULE, PAULA MERSEDESA BUŠMANE, DIĀNA MALOFEJA, ANNA NIKOLA SKUJA, ELZA ALKSNE.

Līdzi juta sporta skolotāja Mārīte

Pateicība 05.03.2020

Zemes stunda Liepupes pamatskolā 04.03.2020

Zemes stunda Liepupes pamatskolā

Vai zināt, kāpēc notiek šāda aktivitāte – Zemes stunda? Izrādās, šis visā pasaulē zināmais pasākums nebūt neatgādina  tikai par elektrības taupīšanu, bet gan rosina mūs, 7,8 miljardus zemeslodes iedzīvotāju, domāt, kā  kopīgi aizsargāt savas planētas dabu.

Kādas problēmas saredz dabas draugi? Ražošanas un transporta izmeši rada siltumnīcas efektu, kausē ledājus, intensīvā lauksaimniecība noplicina zemi, atņem vai sabojā mājvietas dažādām dzīvnieku sugām, arvien palielinās papīra un enerģijas patēriņš, tā samazinot neatjaunojamos resursus un mežu platības, arvien palielinās atkritumu apjoms, nevajadzīgs patēriņš.

Pasaules Dabas fonda pārstāves Elīna Pēkšēna un Magda Jentgena šīs un citas problēmas dabas aizsardzībā izstāstīja un izspēlēja kopā ar sākumskolas un 6 gadīgo bērnu grupiņu. Ikviens gribēja glābt polārlāčus, kam ledāju kušanas dēļ nav iespēja nomedīt zivis, vai samīļot draudzīgo pandu.

Noslēgumā pasākuma vadītāja aicināja skolēnus kaut pa mazam solītim mainīt savus ikdienas paradumus tā, lai planētas resursi tiktu taupīti, un mēs Zemi nākošajām paaudzēm atstātu veselu un skaistu.

Pārrunājot dzirdēto, 4.klases skolēni izvērtēja savu ieguldījumu. Iesākts ir labi – lietojam klasē katrs savu krūzi, ūdenim cenšamies nepirkt vienreizējo iepakojumu, vācam baterijas, šķirojam atkritumus, ejam talkās.  Vēl jāatceras katru reizi izēst tukšu paša ielikto ēdiena porciju, jāatsāk makulatūras vākšana, jāpadomā par auduma maisiņu ieviešanu.

Lai visiem veicas mazie ikdienas darbi lielā mērķa – dzīvas planētas –labā!

Skolotāja Sandra

2020 (6)