Liepupes vidusskola Liepupes vidusskola

<< Maijs 2018 >>

Robotikas pulciņš sacensībās Piņķos 22.05.2018

Robotikas pulciņš sacensībās Piņķos

Liepupes vidusskolas jaunākie Robotikas pulciņa dalībnieki, 3. klases skolēni Haralds Krastiņš un Daniels Gricāns Piņķu starptautiskajā skolā piedalījās pirmajā mehanizētajā un programmētajā FIRST LEGO League Jr modeļu būvē-izstādē.

Šīs sezonas izaicinājums bija AQUA Adventure -ūdenssūkņa būve, kas iebūvēta lego maketā, tika pētīts kā ūdens tiek izmantots mājā, pilsētā, kā darbojas apūdeņošanas sistēmas, kā ūdens tiek attīrīts. Ūdens sūkni darbināja LEGO Education WeDo programmēts robotiņš, kas lika griezties motoram. Darba gaita tika dokumentēta inženierijas piezīmju grāmatiņā (foto materiāli.) Mūsu puiši bija malači, interese bija liela gan no bērnu, gan pieaugušo vidus. Stāstīt un rādīt vajadzēja latviešu, krievu un angļu valodās. Ir ļoti svarīgi mācīties strādāt komandā, attīstīt pašvērtējumu, zināšanas un dzīves prasmes. Pasākums notika sestdienā, tādēļ liels paldies par atbalstu vecākiem, Liepupes vidusskolas direktorei Artai Rubezei par sarūpēto transportu.

Pulciņa vadītāja, fizikas skolotāja Rita Gulbe

VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS 1.- 5. KLASEI 22.05.2018

VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS 1.- 5. KLASEI

15.maijā Limbažu stadionā sacentās 3 grupu vieglatlēti- 2010.g, 2008.-2009.g un 2005.- 2006.g. dzimuši. Mūsu skolu pārstāvēja 14 vieglatlēti no 2.- 5.klasei.Paldies, ka laiks bija ļoti saulains un silts, tāpēc arī rezultāti sasniegti augstāki nekā aukstā laikā.

Izcīnījām 7 medaļas, kas ir ļoti labs rādītājs starp vieglatlētiem, kuri trenējas diendienā.

Jaunākā grupa arī uzrādīja ļoti labus rezultātus, bet šoreiz pie SUDRABA  medaļas tika

LINDA ŠVAGRE- bumbiņas mešanā

Ļoti labi rezultāti LEONORAI PAVLOVSKAI, DIĀNAI MALOFEJAI, VIESTURAM PRIEDEM,  ALEKSIM KURMIM, DANIELAM GRICĀNAM un MARKUSAM  KRASTIŅAM.

Vecākā grupā( 2005.-2006.g) medaļas izcīnīja

TAĪDA KALNIŅA- ZELTS 200m, BRONZA- tāllēkšanā

LINDA LAVRENOVA- BRONZA – 600m

LAURA ŠKAPARE- ZELTS 60m

NAMEJS PRIEDE- SUDRABS- 60m, SUDRABS-  200m.

Stafetes komanda SINTIJA, LAURA, NAMEJS un NORMENS izcīnīja 2.VIETU 4 X 100m stafetē.

Augsti sasniegumi arī MARIJAI LUĪZEI TREZUNEI, SINTIJAI MALOFEJAI un NORMENAM  TREKTERIM.

Paldies bumbiņas mešanas tiesnešu brigādei no 8.klases- Zanei B., Kristiānai M., Kalvim B. un Arturam K.

Līdzi juta, visus atbalstīja un priecājās sporta skolotāja Mārīte

4.maija stafetes SALACGRĪVĀ 10.05.2018

4.maija stafetes SALACGRĪVĀ

Arī šogad liepupieši atsaucās uz Salacgrīvas “Zvejnieku parka” rīkotiem stafešu skrējieniem. 40 skrējēji no Liepupes vidusskolas kuplināja šo pasākumu.

2.klase

E.Alksne, D.Malofeja, I.Leincena, D.Zirne(6-gad.), P.Pūle, A.Zaļmežs, V.Priede, M.Šņore

3.klase

L.Pavlovska, M.Vizule, P.Bušmane, K.Pavāre, D.Gricāns,V.Priede, P.Pīpkalējs, H.Krastiņš.

4.klase

A.Gile, K.Grava, M.Liece, E.Krasovska, R.Viļumsons, N.Trekteris, A.Ķēberis

5.klase

M.Trezune, S.Malofeja, I.Rudzīte, T.Kalniņa, K.Ķēbere, N.Priede, G.Kozlovskis, E.Pīpkalējs

8.klase

K.Mauliņa, A.Ozoliņa, M.Bērza, M.Šņore, K.Bērziņš, A.Kalniņš

9.klase

A.Šņore, Š.Pudova, R.Keišs, U.Ķirsis

PALDIES klašu komandām par piedalīšanos un priecājāmies par 5.klases izcīnītām ZELTA MEDAĻĀM ( 1.vieta)

Mājupceļā,  Vitrupes stāvlaukumā, dalībnieki priecājās par jūru un ”notiesāja” mums dāvāto svētku kliņģeri.

Kopā ar bērniem priecājās sk.I.Špūle, M.Skuja un M.Sakārne

Vairāk bildes no pasākuma skatīt šeit...

Eiropas dienai veltīts „Erudīts” 09.05.2018

Eiropas dienai veltīts „Erudīts”

Liepupes vidusskolā 9.maijā, Eiropas dienā, notika Eiropas Savienībai veltīts informatīvi – izglītojoši - izklaidējošs pasākums konkurss  „Erudīts”, kurā piedalījās 5.-12.klašu skolēni. Informatīvi izglītojošo sadaļu , prezentāciju par Eiropas Savienības būtiskiem jautājumiem veidoja 9.klases puiši Daniela Lieča vadībā- Eduards Jānis Pūle, Artūrs Andže, Deniss  Medvedevs,  Uģis Ķirsis. Jaunieši bija izveidojuši prezentāciju par ES aktuālajām tēmām- izveidošanos, paplašināšanos, karogu, himnu, ES padomi, ES cilvēktiesību hartu, Māstrihtas, Romas un Lisabonas, Šengenas  līgumiem, ES problēmām, ES preču marķējumiem, ES naudu- eiro un citām svarīgām tēmām.

Izklaidējoši- izglītojošo  sadaļu veidoja  9.klasnieku komanda Jolantas Ķuzes vadībā: Šellija Pudova, Amanda Šņore, Lana Šņore, Dāvis Ozols. Tas bija konkurss, kura laikā klātesošie varēja parādīt savas zināšanas par Eiropu un tikko puišu prezentācijā  dzirdēto un redzēto. Emocijas bija īstas, skaļas un neviltotas! Sīvā sacensībā 9.klase izcīnīja 1. vietu, 2. vietu dalīja 6.un 8.klses, 3. vietā- 5.klases komanda.

Paldies 9.klases jauniešiem par izrādīto iniciatīvu, čaklu darbu, uz kuru viņus pamudināja sociālo zinību skolotāja Arta Rubeze.

“VIDZEMES KAUSS” FUTBOLĀ STAICELĒ 03.05.2018

“VIDZEMES KAUSS” FUTBOLĀ STAICELĒ

Saņemot uzaicinājumu uz futbola turnīru “Vidzemes kauss”, mūsu skolas futbolisti (8.-9.klase) piekrita tur piedalīties. Ieradās 4 komandas - vēl mājinieki, Umurgas pamatskola un Ozolmuižas komanda (pagājušā gada Kausa ieguvēji). Laiks bija pavēss un vējains. Pirmā spēle pret Ozolmuižas zēniem. Mūsējie atraisījās un spēles saspēle vedās starp Artūru A., Artūru M. un Denisu. Aizsardzībā labi darbojās Ralfs K., Otomārs G. un Uģis Ķ. Ja aizsardzība laba, tad arī vārtsargam Arturam K. mazāk darba. Ar 2: 1 vinnēta spēle. Tūlīt otra spēle pret Staiceles  komandu. Nieka aizsarga kļūda (nesaprašanās ar vārtsargu) deva mājniekiem uzvaru ar 1 : 0. Neizšķirts rezultāts pret Umurgas komandu mums nodrošināja 3.vietu turnīrā.

Komandā spēlēja: Deniss Medvedevs, Artūrs Mauliņš, Artūrs Andže, Uģis Ķirsis, Ralfs Keišs (visi 9.klase), Otomārs Gaigals, Arturs Kalniņš( 8.klase) un Gvido Kozlovskis( 5.klase).

Paldies  Kristīnei Mauliņai par atbalstu, līdzijušanu un vizināšanu.

Pateicībā - sporta skolotāja Mārīte

2018 (26)