Liepupes pamatskola Liepupes pamatskola
"Veiksmes", Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads, Latvija LV-4023
+371 6402 0376
+371 6402 0354
liepupespsk@salacgriva.lv
·  Nodarbību saraksts


<< Februāris 2019 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

2019

Sniega diena kopā ar zemessargiem 08.02.2019

 

Sniega diena kopā ar zemessargiem

 

7.februārī pie mums viesojās Zemessardzes 27.kājnieku bataljona kaujas atbalsta rota. Galvenais kapteinis J.Dārziņš kopā ar Zemessardzes komandu bija sagatavojuši bērniem četras militāras aktivitātes.

Pirmajā aktivitātē vajadzēja iegaumēt “Mīnu lauku” maršrutu un iet pa to, ja sajauca maršrutu, varēja uzkāpt uz mīnas. Otrajā aktivitātē norobežotā laukumā pa pāriem sadarbojoties (vienam aizsietas acis)) vajadzēja atrast trīs zemessargiem piederošas lietas. Trešā aktivitāte – mežā izveidots labirints. Zemessargs G.Ozols īsi pirms tam izskaidroja noteikumus “Jūs esat cietuši kodolkaujā un zaudējuši redzi. Bet viens no Jums palicis redzīgs, viņa uzdevums -  izvest pārējo komandu no meža laukā.” Un pēdējā aktivitāte – pilnā ekipējumā – bruņu cepurē, gāzmaskā un bruņu vestē jāsoļo gar mežmalu, jāierauga un jāiegaumē lietas, kuras ir noslēptas. Pēc tam jānoskaidro, cik priekšmetus saskatījāt.

Skolotāja Mārīte kopā ar 9.klasi bija sagatavojusi arī dažādas jautras stafetes (Sniega nešana, ragaviņu vilkšana un citas stafetes). Bērni cēla sniegavīrus, cepa desiņas un dzēra tēju.

Paldies visiem, kuri piedalījās un vislielākais paldies tiem, kuri palīdzēja – Edmundam par mūziku un fotografēšanu, saimniekam par ugunskuru! Īpašs paldies J.Dārziņam! 

Mūsu sadarbība turpināsies pavasarī!

Skolotāja M.Skuja 

Vairāk bildes skatīt šeit... LEDUS LAUKUMS PIE LIEPUPES SKOLAS 28.01.2019

 

LEDUS LAUKUMS PIE LIEPUPES SKOLAS

Ilgi lolotais sapnis par ledus laukumu jaunuzbūvētajā tenisa kortā, lēnām piepildās. Ar jauniešu atbalstu, tiek sarunāta ūdens muca, laukuma sākuma ledus kārtu liešanai (šoferis un atbalstītājs mūsu bijušais skolnieks Andis Martinsons), gan sarunāts mazais traktoriņš sniega šķūrēšanai (Jānis Eizenbergs). Jaunieši ar lāpstām sniegu meta ārā no laukuma. Tā cītīgi tika strādāts sestdien un svētdien.

      Paldies skolas jauniešiem - Rinaldam Martinsonam, Mārtiņam Bondaram, Matīsam Vildem, Viktoram Turkovam, Otomāram Gaigalam un bijušajiem skolas absolventiem - Ingusam Janišam, Marekam Andreisonam, Artūram Andžem, Artim Šakelam un Matīsam Grīnbergam. 

Vairāk bildes skatīt šeit... Truši ielūdz uz lasīšanu! 28.01.2019

 

Truši ielūdz uz lasīšanu!

Trešdien 23.janvārī Liepupes pamatskolā satikās divi truši. Viens – no izrādes „Nelūgtie ciemiņi”, ar kuru lasīšanas pulciņš noslēdza nozīmīgu darba posmu -  LNB lasīšanas programmas „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2018” grāmatu vērtēšanu. Otrs – tūjietes Intas Eglītes mīlulis, viens no 24 angoras šķirnes garaušiem, kuru vilna pārtop siltos adījumos. 

Tikšanās dalībnieki 1.-5.klašu skolēni  ar prieku vēroja atraktīvā Trusīša (Valdis Priede) un viņa ciemiņu domstarpības, prasmi risināt stresa situācijas un pārtapšanu. Uz izrādi bija aicināti arī mazo aktieru vecāki, paldies viņiem par dalību kostīmu darināšanā un emocionālo atbalstu.

Ne mazāks prieks skatītājiem bija noglāstīt pūkaino kažoku reālajam sugasbrālim, pie viena gūstot informāciju par angoras trušu dzīvesveidu un izmantošanu. Čaklā saimniece kā pateicību dāvanā saņēma skolēnu no koka darinātos virtuves piederumus, bet visu lielo trušu saimi aicināja aplūkot savā saimniecībā vasarā.

Čaklākos Bērnu žūrijas 5+ un 9+ grupu lasītājus sveica Liepupes bibliotēkas vadītāja Sarmīte Zvīne. Tie ir 1.klases skolēni Elīze un Estere Zemiķes,. 4.klases meitenes Estere Zīmele un Paula Bušmane, trešklasnieki Ieva Leincena, Elīza Alksne, Valdis Priede, Agnis Blaževičs, Armands Sprudzāns. Līdz ar pateicību skolēni saņēma darba burtnīcu, kur fiksēt nākošās aktivitātes, jo kopā ar Liepupes bibliotēku uzsāksim dalību jaunā lasīšanas projektā „Mūsu mazā bibliotēka”, ko organizē izdevniecība „Liels un mazs” ar Eiropas Komisijas un ES programmas „Radošā Eiropa” līdzfinansējumu.

Pasākuma noslēgumā atzinības no sākumskolas metodiskās komisijas par regulāru un patstāvīgu lasīšanas paradumu izkopšanu I semestrī  saņēma sākumskolas klašu aktīvākie lasītāji:  Leonora Pavlovska, Marta Vizule, Agnis Blaževičs, Valdis Priede, Ieva Leincena, Diāna Malofeja, Anna Skuja, Elīza Alksne, Armands Isajevs. Daļai skolēnu, kam pirmajā semestrī vēl mazliet pietrūka laika vai pacietības grāmatai pievērsties regulāri, to atgādinās trusīša ielīme dienasgrāmatā. 

Atcerēsimies vismaz 5 ieguvumus no grāmatu lasīšanas: trenējam koncentrēšanās un analītikas spējas, papildinām vārdu krājumu, samazinām stresu, kļūstam radošāki. Paldies visiem lasīšanas atbalstītājiem!

Lasīšanas pulciņa vadītāja Sandra Zaķe

Vairāk bildes skatīt šeit...

 

  „ZIEMAS KAUSS” U-13 MEITENĒM 23.01.2019

 

„ZIEMAS KAUSS”  U-13 MEITENĒM

 

19.-20.janvārī Rīgā notika Latvija Volejbola federācijas „Ziemas kausa izcīņas” sacensības U-13 vecuma grupas meitenēm.
Šajā turnīrā piedalījās 17.komandas,kuras bija sadalītas četrās apakšgrupās. No mūsu sporta skolas uz šīm sacensībām devās divas komandas: LSNSS 1.komanda (trenere Mārīte Sakārne) un LSNSS 2.komanda (trenere Ineta Sprancmane). 

M.Sakārnes komandai šoreiz nācās samierināties ar trīs spēlētāju iztrūkumu, S.Malofeja un T.Kalniņa piedalījās valsts izlases atlases sacensībās dambretē un L.Lavrenova pirmajā spēlē guva potītes traumu. Līdz ar to pirmās dienas grupu spēles tika zaudētas un iegūta iespēja cīnīties par 15.-17.vietu. Komandas mērķis bija ar šādu sastāvu noturēt iepriekšējā „Rudens kausa” iegūto 15.vietu, rezultātā tas arī izdevās, jo uzvarēja abas pretinieces Cēsu PSS un Rīgas VS (V.K.) ar 4:0. Komandā spēlēja: Marija Luīze Trezune, Ieva Rudzīte, Linda Lavrenova, Paula Hannete Sokolovska, Amēlija Gusakova, Linda Švagre, Katrīna Ķēbere, Laura Čakste, Anete Kalniņa Madara Kaurāte. 

Trenere Mārīte Sakārne

Vairāk bildes skatīt šeit...


Arhīvs
2019 (4)   
2018 (36)   
2017 (43)   
2016 (24)   
2015 (2)   
2014 (4)   
2013 (1)   
2012 (1)