Liepupes pamatskola Liepupes pamatskola
"Veiksmes", Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads, Latvija LV-4023
+371 6402 0376
+371 6402 0354
liepupespsk@salacgriva.lv
·  Nodarbību saraksts


<< Novembris 2019 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

2019

TET RIGA MARATONS 2019 23.05.2019

 

TET RIGA MARATONS 2019

Šogad maratonam reģistrējušies rekordliels dalībnieku skaits - vairāk kā 38 tūkstoši skrējēju no 82 pasaules valstīm.

Distanču dalībnieki saņēma mākslinieka Artūra Analta dizainētās medaļas.

      Mūsu skolas 9.klases absolvente SAMANTA ELĪNA ANDERSONE veica 6 km distanci. APSVEICAM! Vieglatlētikas sacensības 1.-5.klasēm Limbažos 15.05.2019

 

Vieglatlētikas sacensības 1.-5.klasēm Limbažos

Pūšot aukstam ziemeļu vējam, termometra rādītājs tikai +8, kad  mazie sportisti sacentās pēdējās vieglatlētikas sacensībās šajā mācību gadā Limbažos.

Liepupieši devas tikai 6, bet labākie.

1.klases skolniece Estere Zemiķe izcīnīja divas SUDRABA medaļas- 60m un 200m skrējienos. 3.klses skolniece Diāna Malofeja izcīnīja SUDRABA  medaļu 200m skrējienā un 5.vietu 60m.

5.klases skolniece Linda Švagre ar ļoti labu rezultātu nopelnīja SUDRABA medaļu bumbiņas mešanā. Arī pārējie sportisti - 2.klases skolnieks Pauls Pēteris Pūle, 5.klases skolnieces Kate Grava un Aleksandra Eufrosine Gile parādīja augstus rezultātus 60m, 200m un tāllēkšanā.

Paldies jāsaka Liepupes pagasta šoferītim Normundam, kurš “sildīja” mašīnu un nosalušos sportistus!

Līdzi priecājās sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit... LIEPUPES MEITENES LVČ „PAVASARA KAUSA” IZCĪŅĀ CĒSĪS, 5, 6.MAIJĀ 13.05.2019

 LIEPUPES MEITENES LVČ „PAVASARA KAUSA”IZCĪŅĀ CĒSĪS, 5, 6.MAIJĀ

 

Limbažu-Salacgrīvas novadu sporta skolas 1.komanda tika iedalīta apakšgrupā ar 5 komandām - Liepājas, RVS( J.I.), RVS ( N.D.), Cēsu .Uzvarot Cēsis 4:0, zaudējot Liepājai 1:3 un RVS (N.D.) 0:4, nospēlējot neizšķirti pret RVS( J.I.) 2:2 un Talsu komandu 2:2, neizdevās „pakāpties” augstāk, jo skaitot mazos punktus, zaudējām par 2 punktiem. (nebija mums arī pamat četrinieka spēlētāja Laura Čakste) Nākamā dienā spēles par 13.- 17.vietu. Vinnētā spēle 4:0 pret RVS (V.K.)  un zaudētā spēle 1:3 arī pret RVS ( I.Ļ.) ierindoja mūsu komandu 14.vietā. Bija vērojama meiteņu izaugsme, tieši taktiskā ziņā. Meitenes spēlēja pārliecinošāk, emocionāli noturīgāk. Komandā spēlēja M.L.Trezune, I.Rudzīte, S.Malofeja, L.Švagre, P.H.Sokolovska, L.Lavrenova, T.Kalniņa, A.Gusakova, K.Ķēbere. Paldies vecākiem par atbalstu, bērnu vizināšanu uz un no Limbažiem.

Trenere Mārīte Sakārne

Vairāk bildes skatīt šeit... KROSS LĀŅOS 01.05.2019

 

Kross Lāņos

30.aprīlī, siltos, pavasarīgos laika apstākļos, notika krosa sacensības Lāņos. Seši dalībnieki no Liepupes pamatskolas ieradās Lāņu krosa vietā. 4.klases skolniece Leonora Pavlovska 11 dalībnieču konkurencē izcīnīja 4.vietu, klases biedrs Viesturs Priede - 8.vietu. 5.klases skrējēji - Kate Grava - 7.vietu, Arnis Ķēberis un Rūdolfs Ķirsis - 11. un 12. vietu. 6.klases skolniece Linda Lavrenova - SUDRABA MEDAĻU!    

Paldies Leonoras tētim - Aleksandram par vizināšanu uz krosu un sportistiem par cīņas sparu un emocijām.

Skrējējiem līdzi juta sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit... STAFETES LIMBAŽOS 11.04.2019

 

STAFETES LIMBAŽOS

 

9.aprīlī Limbažu hallē uz stafetēm pulcējās 2.-3. un 4.-5.klašu komandas, kopā 108 dalībnieki. Stafetes sagatavoja un vadīja Staiceles pamatskolas sporta skolotāja ar savu tiesnešu komandu.

      Mūsu skola piedalījās ar vienu apvienoto 4.-5.klašu komandu, bet sporta skolotāja Marika Skuja bija sagatavojusi divas 2.-3.klašu komandas. 1.komanda izcīnīja 2.vietu (vienāds punktu skaits ar 1.vietu, bet izšķīra iekrātie soda punkti, kuri bija vairāk kā 1.vietai). 2.komanda startēja pēc spējām un drusku vairāk, bet pietrūka līdz 3.vietai. 4.-5.klašu komanda izcīnīja 3.vietu.

Paldies visiem dalībniekiem un vecākiem, kuri atbalstīja un deva svētību. 

Sporta skolotājas Marika un Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit...     

 TEĀTRIS „NEKAS”VALMIERĀ 08.04.2019

 

TEĀTRIS „NEKAS”VALMIERĀ

 

28.martā 8. un 7. klases skolēni apmeklēja Valmieras drāmas teātrī Jāņa Znotiņa režisētu, dāņu rakstnieces Jannes Telleres izrādi „Nekas”. Stāsts ir ļoti iedarbīgs, negaidīts par pusaudžu attiecībām ar pieaugušajiem un bailēm no pieaugšanas. Par nežēlību, piedošanu un atbildību, bet galvenokārt par to, ka dzīvē viss notiek neatgriezeniski pa īstam. Izrāde lika aizdomāties ikvienam no mums.

Audzinātāja MārīteMAZO SKOLU SACENSĪBAS VOLEJBOLĀ 29.03.2019

 

MAZO SKOLU SACENSĪBAS VOLEJBOLĀ

      26.martā Viļķenes pamatskolas sporta hallē notika mazo skolu sacensības volejbolā. Sacentās 5 meiteņu (Umurgas, Ainažu , Viļķenes un 2 Liepupes skolu komandas) un 3 zēnu (Ainažu, Viļķenes un Pāles) komandas. Liepupieši startēja ar divām meiteņu komandām. 1.komanda, zaudējot tikai Umurgas meitenēm, izcīnīja SUDRABA medaļas. Komandā spēlēja B.Āboltiņa, P.Kola, D.Ozoliņa, M.L.Trezune,  I.Rudzīte, S.Malofeja, L.Lavrenova un P.H.Sokolovska. 2.komadai  gāja kā pa “viļņiem”. Reizēm meitenes dega par katru punktu, reizēm iestājās apsīkums. Bet 4. vieta nopelnīta godam. Komandā spēlēja K.Mauliņa, Z.Bondare, M.Bērza, A.Ozoliņa, K.Gūtmane (visas 9.klases entuziastes), T.Kalniņa, A.Sarkisjana, K.Ķēbere un L.Švagre. Spēles bija laba pieredze visām meitenēm.

Abām komandām līdzi juta sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit... LIEPUPES SKOLAS TURNĪRS VOLEJBOLĀ 29.03.2019

 

LIEPUPES SKOLAS TURNĪRS VOLEJBOLĀ

      25.martā pēc mācību stundām, sporta zāle pildījās ar volejbolistiem no 6.-9.klasei, viņu atbalstītājiem un līdzjutējiem. Sākās emocionālas un intriģējošas spēles starp klašu komandām. Bija jāliek lietā un vietā sporta stundās gūtās prasmes un iemaņas. Visu izšķīra kustība, prāts un cīņas griba uzvarēt. Nepārspēta palika 7.klases komanda (Betija, Patrīcija, Dace, Amanda, Artūrs, Emīls un Kevins), pārsteidza 8.klases zēnu cīņa un ”iešana uz uzvaru”- 2.vieta (Jānis K., Edvards, Viktors, Rinalds, Mārtiņš un Matīss). 3.vieta -9.klases komandai. Paldies viņiem, ka spēja pabūt gan konsultācijās, gan atsteigties uz turnīru (Kristiāna, Zane, Melānija, Ance, Krista, Kalvis un Māris). Mierinājuma balva, bet labas spēles rādot, 6.klases komandai (Marija Luīze, Ieva, Sintija, Linda, Katrīna, Taīda, Paula Hannete un Anna).

Paldies skolas direktorei par sarūpētajām salduma “somām” katrai komandai. Paldies “galdiņa” tiesnešiem Adriānam Šņorem un Emīlam Pīpkalējam.

Uz tikšanos atkal!

Sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit... Izsakām pateicību! 25.03.2019Izsakām pateicību! 22.03.2019

 

 Izsakām pateicību! 18.03.2019

 Izsakām pateicību! 02.03.2019

 

Paldies vecākiem par atbalstu!

      Paldies pavadošajām skolotājām Solveigai Bokai, Jautrītei Marinai Liepiņai, Gaļinai Mačai, Marikai Skujai, Ilonai Trezunei! Sniega diena kopā ar zemessargiem 08.02.2019

 

Sniega diena kopā ar zemessargiem

 

7.februārī pie mums viesojās Zemessardzes 27.kājnieku bataljona kaujas atbalsta rota. Galvenais kapteinis J.Dārziņš kopā ar Zemessardzes komandu bija sagatavojuši bērniem četras militāras aktivitātes.

Pirmajā aktivitātē vajadzēja iegaumēt “Mīnu lauku” maršrutu un iet pa to, ja sajauca maršrutu, varēja uzkāpt uz mīnas. Otrajā aktivitātē norobežotā laukumā pa pāriem sadarbojoties (vienam aizsietas acis)) vajadzēja atrast trīs zemessargiem piederošas lietas. Trešā aktivitāte – mežā izveidots labirints. Zemessargs G.Ozols īsi pirms tam izskaidroja noteikumus “Jūs esat cietuši kodolkaujā un zaudējuši redzi. Bet viens no Jums palicis redzīgs, viņa uzdevums -  izvest pārējo komandu no meža laukā.” Un pēdējā aktivitāte – pilnā ekipējumā – bruņu cepurē, gāzmaskā un bruņu vestē jāsoļo gar mežmalu, jāierauga un jāiegaumē lietas, kuras ir noslēptas. Pēc tam jānoskaidro, cik priekšmetus saskatījāt.

Skolotāja Mārīte kopā ar 9.klasi bija sagatavojusi arī dažādas jautras stafetes (Sniega nešana, ragaviņu vilkšana un citas stafetes). Bērni cēla sniegavīrus, cepa desiņas un dzēra tēju.

Paldies visiem, kuri piedalījās un vislielākais paldies tiem, kuri palīdzēja – Edmundam par mūziku un fotografēšanu, saimniekam par ugunskuru! Īpašs paldies J.Dārziņam! 

Mūsu sadarbība turpināsies pavasarī!

Skolotāja M.Skuja 

Vairāk bildes skatīt šeit... LEDUS LAUKUMS PIE LIEPUPES SKOLAS 28.01.2019

 

LEDUS LAUKUMS PIE LIEPUPES SKOLAS

Ilgi lolotais sapnis par ledus laukumu jaunuzbūvētajā tenisa kortā, lēnām piepildās. Ar jauniešu atbalstu, tiek sarunāta ūdens muca, laukuma sākuma ledus kārtu liešanai (šoferis un atbalstītājs mūsu bijušais skolnieks Andis Martinsons), gan sarunāts mazais traktoriņš sniega šķūrēšanai (Jānis Eizenbergs). Jaunieši ar lāpstām sniegu meta ārā no laukuma. Tā cītīgi tika strādāts sestdien un svētdien.

      Paldies skolas jauniešiem - Rinaldam Martinsonam, Mārtiņam Bondaram, Matīsam Vildem, Viktoram Turkovam, Otomāram Gaigalam un bijušajiem skolas absolventiem - Ingusam Janišam, Marekam Andreisonam, Artūram Andžem, Artim Šakelam un Matīsam Grīnbergam. 

Vairāk bildes skatīt šeit... Truši ielūdz uz lasīšanu! 28.01.2019

 

Truši ielūdz uz lasīšanu!

Trešdien 23.janvārī Liepupes pamatskolā satikās divi truši. Viens – no izrādes „Nelūgtie ciemiņi”, ar kuru lasīšanas pulciņš noslēdza nozīmīgu darba posmu -  LNB lasīšanas programmas „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2018” grāmatu vērtēšanu. Otrs – tūjietes Intas Eglītes mīlulis, viens no 24 angoras šķirnes garaušiem, kuru vilna pārtop siltos adījumos. 

Tikšanās dalībnieki 1.-5.klašu skolēni  ar prieku vēroja atraktīvā Trusīša (Valdis Priede) un viņa ciemiņu domstarpības, prasmi risināt stresa situācijas un pārtapšanu. Uz izrādi bija aicināti arī mazo aktieru vecāki, paldies viņiem par dalību kostīmu darināšanā un emocionālo atbalstu.

Ne mazāks prieks skatītājiem bija noglāstīt pūkaino kažoku reālajam sugasbrālim, pie viena gūstot informāciju par angoras trušu dzīvesveidu un izmantošanu. Čaklā saimniece kā pateicību dāvanā saņēma skolēnu no koka darinātos virtuves piederumus, bet visu lielo trušu saimi aicināja aplūkot savā saimniecībā vasarā.

Čaklākos Bērnu žūrijas 5+ un 9+ grupu lasītājus sveica Liepupes bibliotēkas vadītāja Sarmīte Zvīne. Tie ir 1.klases skolēni Elīze un Estere Zemiķes,. 4.klases meitenes Estere Zīmele un Paula Bušmane, trešklasnieki Ieva Leincena, Elīza Alksne, Valdis Priede, Agnis Blaževičs, Armands Sprudzāns. Līdz ar pateicību skolēni saņēma darba burtnīcu, kur fiksēt nākošās aktivitātes, jo kopā ar Liepupes bibliotēku uzsāksim dalību jaunā lasīšanas projektā „Mūsu mazā bibliotēka”, ko organizē izdevniecība „Liels un mazs” ar Eiropas Komisijas un ES programmas „Radošā Eiropa” līdzfinansējumu.

Pasākuma noslēgumā atzinības no sākumskolas metodiskās komisijas par regulāru un patstāvīgu lasīšanas paradumu izkopšanu I semestrī  saņēma sākumskolas klašu aktīvākie lasītāji:  Leonora Pavlovska, Marta Vizule, Agnis Blaževičs, Valdis Priede, Ieva Leincena, Diāna Malofeja, Anna Skuja, Elīza Alksne, Armands Isajevs. Daļai skolēnu, kam pirmajā semestrī vēl mazliet pietrūka laika vai pacietības grāmatai pievērsties regulāri, to atgādinās trusīša ielīme dienasgrāmatā. 

Atcerēsimies vismaz 5 ieguvumus no grāmatu lasīšanas: trenējam koncentrēšanās un analītikas spējas, papildinām vārdu krājumu, samazinām stresu, kļūstam radošāki. Paldies visiem lasīšanas atbalstītājiem!

Lasīšanas pulciņa vadītāja Sandra Zaķe

Vairāk bildes skatīt šeit...

 

  „ZIEMAS KAUSS” U-13 MEITENĒM 23.01.2019

 

„ZIEMAS KAUSS”  U-13 MEITENĒM

 

19.-20.janvārī Rīgā notika Latvija Volejbola federācijas „Ziemas kausa izcīņas” sacensības U-13 vecuma grupas meitenēm.
Šajā turnīrā piedalījās 17.komandas,kuras bija sadalītas četrās apakšgrupās. No mūsu sporta skolas uz šīm sacensībām devās divas komandas: LSNSS 1.komanda (trenere Mārīte Sakārne) un LSNSS 2.komanda (trenere Ineta Sprancmane). 

M.Sakārnes komandai šoreiz nācās samierināties ar trīs spēlētāju iztrūkumu, S.Malofeja un T.Kalniņa piedalījās valsts izlases atlases sacensībās dambretē un L.Lavrenova pirmajā spēlē guva potītes traumu. Līdz ar to pirmās dienas grupu spēles tika zaudētas un iegūta iespēja cīnīties par 15.-17.vietu. Komandas mērķis bija ar šādu sastāvu noturēt iepriekšējā „Rudens kausa” iegūto 15.vietu, rezultātā tas arī izdevās, jo uzvarēja abas pretinieces Cēsu PSS un Rīgas VS (V.K.) ar 4:0. Komandā spēlēja: Marija Luīze Trezune, Ieva Rudzīte, Linda Lavrenova, Paula Hannete Sokolovska, Amēlija Gusakova, Linda Švagre, Katrīna Ķēbere, Laura Čakste, Anete Kalniņa Madara Kaurāte. 

Trenere Mārīte Sakārne

Vairāk bildes skatīt šeit...


Arhīvs
2019 (16)   
2018 (36)   
2017 (43)   
2016 (24)   
2015 (2)   
2014 (4)   
2013 (1)   
2012 (1)