·  Nodarbību saraksts

<< Aprīlis 2020 >>

Informācija par attālināto mācīšanos 20.03.2020

Informācija par attālināto mācīšanos

Ar Liepupes pamatskolā izstrādāto plānu, kā tiks organizātas mācības attālināti vecāki, skolēni un pedagogi var iepazīties e-klases sadaļā "Skolas jaunumi" un tas nosūtīts arī e-klases pastā!

Izglītības un zinātnes mājaslapā ir pieejami ieteikumi, kā palīdzēt skolēniem mācīties attālināti, kā arī cita svarīga informācija sadaļā "Mācības attālināti".

Saite uz mājaslapu:  https://izm.gov.lv/lv/macibas-attalinati

Pirmsskolas bērnu vecāki! 18.03.2020

Bērnudārzs ĀRKĀRTAS SITUĀCIJĀM! 15.03.2020

Bērnudārzs ĀRKĀRTAS SITUĀCIJĀM!

Līdz 14.aprīlim pirmsskolas izglītības iestādēs darbosies tikai dežūrgrupas.

Ārkārtas situācijā bērnu uz dežūrgrupu vest tikai, ja nav iespējamas citas pieskatīšanas iespējas.

Vecākiem tādā gadījumā jāraksta apliecinājums, ka bērns ir vesels, nav kontaktējies ar vīrusa slimniekiem un nav bijis vīrusa skartās teritorijās pēdējo 14 dienu laikā.

Apliecinājuma paraugs

Dežūrgrupā ir bērni dažādos vecuma posmos.

Būtiski samazinot cilvēku skaitu, kuri atrodas vienā telpā – samazināsies arī inficēšanās risks.

14.martā pieņemti jauni ierobežojumi

Informācija Izglītības un zinātnes ministrijas mājas lapā

Zemes stunda Liepupes pamatskolā 04.03.2020

Zemes stunda Liepupes pamatskolā

Vai zināt, kāpēc notiek šāda aktivitāte – Zemes stunda? Izrādās, šis visā pasaulē zināmais pasākums nebūt neatgādina  tikai par elektrības taupīšanu, bet gan rosina mūs, 7,8 miljardus zemeslodes iedzīvotāju, domāt, kā  kopīgi aizsargāt savas planētas dabu.

Kādas problēmas saredz dabas draugi? Ražošanas un transporta izmeši rada siltumnīcas efektu, kausē ledājus, intensīvā lauksaimniecība noplicina zemi, atņem vai sabojā mājvietas dažādām dzīvnieku sugām, arvien palielinās papīra un enerģijas patēriņš, tā samazinot neatjaunojamos resursus un mežu platības, arvien palielinās atkritumu apjoms, nevajadzīgs patēriņš.

Pasaules Dabas fonda pārstāves Elīna Pēkšēna un Magda Jentgena šīs un citas problēmas dabas aizsardzībā izstāstīja un izspēlēja kopā ar sākumskolas un 6 gadīgo bērnu grupiņu. Ikviens gribēja glābt polārlāčus, kam ledāju kušanas dēļ nav iespēja nomedīt zivis, vai samīļot draudzīgo pandu.

Noslēgumā pasākuma vadītāja aicināja skolēnus kaut pa mazam solītim mainīt savus ikdienas paradumus tā, lai planētas resursi tiktu taupīti, un mēs Zemi nākošajām paaudzēm atstātu veselu un skaistu.

Pārrunājot dzirdēto, 4.klases skolēni izvērtēja savu ieguldījumu. Iesākts ir labi – lietojam klasē katrs savu krūzi, ūdenim cenšamies nepirkt vienreizējo iepakojumu, vācam baterijas, šķirojam atkritumus, ejam talkās.  Vēl jāatceras katru reizi izēst tukšu paša ielikto ēdiena porciju, jāatsāk makulatūras vākšana, jāpadomā par auduma maisiņu ieviešanu.

Lai visiem veicas mazie ikdienas darbi lielā mērķa – dzīvas planētas –labā!

Skolotāja Sandra

“Es saprotu, tātad zinu – protu – gribu – varu!” 14.02.2020

Kas jāzina vecākiem

Pārmaiņas radām kopā

VISC informācijas kampaņa “Es saprotu, tātad zinu – protu – gribu – varu!”

Šobrīd pirmsskolā, bet ar nākamo mācību gadu arī pamatizglītībā un vidusskolā Latvijā pakāpeniski sāk ieviest pilnveidoto mācību saturu un pieeju. Lai pilnveidotā pieeja mācībām skolās Latvijā sasniegtu savu mērķi – veidotu skolēnu kā zinošu un domājošu darītāju –, būtiska ir ne vien skolas un skolēna sadarbība, bet arī vecāku iesaiste. Pārmaiņas radām mēs visi kopā: skolēni, skolotāji, vecāki.

Aicinām izmantot izveidotos informatīvos materiālus par pilnveidoto mācību saturu un pieeju

Informācija par to, kas mainīsies bērniem katrā izglītības pakāpē, pārskatāmā veidā pieejama 3 bukletos:

Pirmsskolā: https://www.skola2030.lv/vecakiem/pirmsskola

Pamatizglītībā: https://www.skola2030.lv/vecakiem/pamatizglitiba

Vidusskolā: https://www.skola2030.lv/vecakiem/vidusskola

Kampaņas laikā tapušas vairākas intervijas ar Skola2030 un VISC pārstāvjiem TV un radio raidījumos, LR1 katru dienu dzirdami jautājumu un atbilžu klipi par pilnveidoto saturu (pieejami arī www.skola2030.lv sadaļā “Biežākie jautājumi”), lasāmas publikācijas interneta portālā TVnet, sadarbībā ar portālu www.mammamuntetiem.lv  notiks 4 Facebook tiešraides diskusijas. Visa aktuālā informācija tiek publicēta Skola2030 Facebook lapā.

Lai radošā veidā vēstītu par dažiem nozīmīgiem akcentiem pilnveidotajā mācību saturā un pieejā, četrās Latvijas pilsētās (Rīgā, Liepājā, Daugavpilī un Dobelē) tapuši 4 mākslinieku sienu gleznojumi, kas radīti kopā ar vietējo mākslas skolu, bērnudārzu un skolu skolēniem.

Lai pievērstu vecāku un plašākas sabiedrības uzmanību gaidāmajām pārmaiņām izglītībā, aicinām jūs un kolēģus, skolu darbiniekus, vecākus un bērnus izmantot kampaņas laikā Skola20230  izveidoto Facebook bildes rāmīti “Es saprotu, tātad zinu!”, aktualizējot ar to savu profila bildi!

2020 (5)
2019 (8)