Liepupes pamatskola Liepupes pamatskola
"Veiksmes", Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads, Latvija LV-4023
+371 6402 0376
+371 6402 0354
liepupespsk@salacgriva.lv
·  Nodarbību saraksts


<< Oktobris 2019 >>
POTCPSSv
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Sacensības 1.-2.klasei Vidrižos
07.03.2017


 

Sacensības 1.-2.klasei Vidrižos

 

    27.februārī 1. un 2.klase piedalījās individuālajās sacensībās Vidrižos kopā ar Vidrižu un Pāles pamatskolu skolēniem.

   Kopā bija četras disciplīnas – barjerskrējiens, atspoles skrējiens, pildbumbas mešana un bumbas mešana basketbola grozā, kura klase 3 minūšu laikā iemetīs vairāk bumbu.

     Sacensību noslēgumā bija komandu skrējiens ar stafetes kociņu un jautrās stafetes.

 

Sporta dienas rezultāti 

1.klases meitenes (13 dalībnieces)

Disciplīna

Vārds, uzvārds

Skola

Rezultāts

Barjerskrējiens

Elza Alksne

Liepupe

13,67

Anna Nikola Skuja

Liepupe

14,18

Keita Martinova

Vidriži

15,36

Tāllēkšana no vietas

Diāna Strausa

Pāle

1,13

Līga Dārziņa

Pāle

1,10

Elza Alksne

Liepupe

1,07

Pildbumbas mešana

Keita Martinova

Vidriži

9,20

Ieva Leincena

Liepupe

8,20

Diāna Strausa

Pāle

7,70

Atspoles skrējiens

4 x 9m

Elza Alksne

Liepupe

24,84

Diāna Malofeja

Liepupe

25,66

Anna Nikola Skuja

Liepupe

26,23

 

 

1.klases zēni (15 dalībnieki)

Disciplīna

Vārds, uzvārds

Skola

Rezultāts

Barjerskrējiens

Dilans Rodrigo Zālamans-Rojāls

Vidriži

12,42

Mārcis Pleikšnis

Vidriži

12,66

Mārtiņš Šņore

Liepupe

13,94

Tāllēkšana no vietas

Valdis Priede

Liepupe

1,45

Mārcis Pleikšnis

Vidriži

1,45

Agnis Kļaviņš

Pāle

1,40

Pildbumbas mešana

Ralfs Rozentāls

Vidriži

7,0

Denijs Timofejevs

Vidriži

6,60

Agnis Kļaviņš

Pāle

6,60

Atspoles skrējiens

4 x 9m

Jurģis Vītols

Vidriži

21,16

Mārtiņš Šņore

Liepupe

22,94

Mārcis Pleikšnis

Vidriži

24,74

 

2.klases meitenes (13 dalībnieces)

Disciplīna

Vārds, uzvārds

Skola

Rezultāts

Barjerskrējiens

Kristiāna Pavāre

Liepupe

13,24

Marta Ozola

Pāle

13,87

Paula Mersedesa Bušmane

Liepupe

14,02

Tāllēkšana no vietas

Estere Zīmele

Liepupe

1,30

Estere Latifa Mulla

Liepupe

1,15

Marta Ozola

Pāle

1,05

Pildbumbas mešana

Elīna Bramane

Vidriži

9,40

Ērika Kuprūne

Vidriži

6,50

Estere Latifa Mulla

Liepupe

5,20

Atspoles skrējiens

4 x 9m

Elīna Bramane

Vidriži

22,13

Līva Stepena

Vidriži

22,47

Patrīcija Liece

Vidriži

23,13

 

 

2.klases zēni (13 dalībnieki)

Disciplīna

Vārds, uzvārds

Skola

Rezultāts

Barjerskrējiens

Anrī Grūbe

Liepupe

10,93

Roberts Lode

Vidriži

11,55

Rauls Joksts

Vidriži

11,57

Tāllēkšana no vietas

Rinalds Šternfelds

Pāle

1,60

Ričards Tālis Spalviņš

Vidriži

1,51

Roberts Lode

Vidriži

1,50

Pildbumbas mešana

Roberts Lode

Vidriži

9,10

Rauls Joksts

Vidriži

8,00

Viesturs Priede

Liepupe

7,60

Atspoles skrējiens

4 x 9m

Rauls Joksts

Vidriži

20,82

Roberts Lode

Vidriži

21,14

Markuss Zvilna

Vidriži

22,65

 

Bildes no pasākuma skatīt šeit ... 




      Atpakaļ