Liepupes pamatskola Liepupes pamatskola
"Veiksmes", Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads, Latvija LV-4023
+371 6402 0376
+371 6402 0354
liepupespsk@salacgriva.lv
·  Nodarbību saraksts


<< Maijs 2020 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

2017

<--  1 2 3 ...  --> 

Ziemassvētki volejbolistēm 28.12.2017

 

Ziemassvētki volejbolistēm

Decembra nogalē Limbažu-Salacgrīvas novadu sporta skolas Liepupes nodaļas volejbolistes svinēja Ziemassvētkus. Svinīgā daļā trenere Mārīte ar Pateicības rakstu pateicās visām volejbolistēm par apzinīgu treniņdarbu, par veiksmīgiem startiem LVF “Kausa” izcīņā republikā (Betijai, Dacei, Patrīcijai, Amandai, Marijai Luīzei, Sintijai un Ievai) - saņemot salduma paciņas. Tālāk sekoja izklaides pasākumi, ko sagatavoja pašas volejbolistes - gan veiklība ar baloniem, glāžu likšana, “garākais ceļš”- mērīja precīzi Betija ar mērlenti. Meitenes bija sagatavojušas Pop-ielu, pat improvizācijas teātri. Treneres uzdevumā komandas ar aizsietām acīm zīmēja volejbola laukumu, tīklu, bumbu un spēlētājas. Pašas bija sarūpējušas arī svētku galdu. Noslēgumā tika spēlēta Raganu spēle, kura atraisīja meitenēs kustību prieku, smieklus un emocijas. Laiks paskrēja nemanot, kad vecāki jau gaidīja bērnus, lai aizvestu mājās. Svētki jārīko pēc padarītā darba, lai katra gandarījums par paveikto.

Trenere Mārīte

Vairāk bildes no pasākuma skatīt šeit... Peldbaseinā Krimuldā 13.12.2017

 

Peldbaseinā Krimuldā

Pateicoties Salacgrīvas un Limbažu pašvaldību atbalstam, Liepupes volejbolistes var savus treniņus šogad papildināt ar nodarbību  Krimuldas peldbaseinā. Meitenēm ļoti patīk stundu pavadīt peldot, spēlējot bumbu vai mācoties peldēt.

Pateicībā volejbola trenere Mārīte Sakārne

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit... Tautas bumba Limbažos 13.12.2017

 

Tautas bumba Limbažos

5.decembrī  4., 5.klašu meiteņu komanda sacentās Tautas bumbas spēlē ar četrām vidusskolu komandām. Mūsu meitenes ļoti nopietni, ar lielu atbildības sajūtu gatavojās spēlēm pret katru komandu. Panākumi neizpalika. Tika pieveiktas komandas no Alojas, Limbažu 3.vidusskolas, Staiceles, bet nepaveicās pret Limbažu sākumskolu. Godam izcīnītas sudraba medaļas. Meitenēm prieks un gandarījums, arī skolotājai.

Par uzvarām cīnījās Marija Luīze Trezune, Taīda Kalniņa, Sintija Malofeja, Linda Lavrenova, Amēlija Gusakova, Ieva Rudzīte, Paula Hannete Sokolovska, Una Bušmane un Linda Švagre.

Sporta skolotāja Mārīte

Vairāk foto no pasākuma skatīt šeit... 7.decembrī Rīgas Tehniskajā koledžā norisinājās "Elektronikas diena 2017" 13.12.2017

7.decembrī   Rīgas Tehniskajā koledžā norisinājās

"Elektronikas diena 2017"

 

Jau ceturto gadu ir veiksmīgi norisinājies pasākums "Elektronikas diena"! Šogad pasākumā piedalījās vairāk kā 200 dalībnieku no 39 elektronikas un robotikas pulciņiem un 5 profesionālās izglītības iestādēm.

Darbnīcā-konkursā «Jaunais elektroniķis 2017» dalībnieki sacentās divās sarežģītības pakāpēs. Zemākajā piedalījās 4.-8.klašu, bet augstākajā – 9.-12.klašu audzēkņi, Zemākajā sarežģītības pakāpē tika izmantotas gaismas diodes, tranzistori un rezistori. 

Liepupes vidusskolas elektronikas pulciņu pārstāvēja:

Armands Ungurs un Arturs Kalniņšs- 8.klase, zēni ar uzdevumu veiksmīgi tika galā diodes dega un propellers griežās.

Viktoram Turkovam un Jānim Krūmiņam -7.klase, nedaudz pietrūka laika (limits 2 astronomiskās stundas), lai pabeigtu.

Paralēli konkursiem skolotājiem bija iespēja piedalīties seminārā par jaunākajām tendencēm elektronikas nozarē, kurā tika diskutēts arī par to, vai roboti patiešām kādu dienu atņems cilvēkiem darbu, saņemt informāciju par pedagogu profesionālās kompetences pilnveides iespējām STEM interešu izglītībā un par plānotajiem elektronikas un robotikas pulciņu pasākumiem.

Papildus bija iespēja uzzināt par profesionālās un augstākās izglītības iespējām elektronikas jomā Latvijā, piedalīties Overly virtuālajās velo sacensībās, iejusties DJ lomā, iepazīt mūzikas skaņu tehniku un izzināt fizikas maģiju kopā ar Laboratorium zinātnisko triku laboratoriju, kā arī kopā ar pasākuma vadītāju Kristapu Skuteli piedalīties Brain Games konkursos un sacensībās. Pasākuma dalībniekiem tiks organizēta iepazīšanās ekskursija pa Rīgas Tehnisko koledžu.

Konkursa un pasākumu foto galeriju skatiet pielikumā šeit...

                                                                Elektronikas pulciņa vadītāja Rita GulbeLatvijas Kultūras kanona otrā nodarbība, 1.XII 2017.g. 05.12.2017

 

Latvijas Kultūras kanona otrā nodarbība, 1.XII 2017.g.

 

SKATUVES MĀKSLA

 

1.XI Liepupes vidusskolā notika kārtējā, kopīgā audzināšanas stunda, kurā piedalījās 5.-12.klašu skolēni un audzinātāji.

Kultūras kanona apzināšana, tā vērtību aktualizēšana, pievērš uzmanību kultūras procesu daudzveidībai un vērtību sistēmu atšķirībām, kā arī veicina skolēnu radošumu un pilsonisko līdzdalību Latvijas kultūrtelpas veidošanā. 

Skatuves mākslas nozarē izceltas 15 personības un viņu individuāli radītās mākslas izpausmes.

Skolēniem bija patīkami uzzināt par baletmeistari Helēnu Tangijevu-Birznieci, kā vienu no pirmo Deju svētku virsvadītājām. „Gatves deja” un „Rucavieti” ir šīs mākslinieces horeogrāfija.

Patīkami apzināties, ka mūsu mazajā Latvijā ir bijis  domubiedru teātris, dzejas teātris, psihoanalītiskais teātris un tos vadījuši tādi režisori kā Eduards Smiļģis, Pēteris Pētersons, Oļģerts Kroders, Ādolfs Šapiro, Alfreds Jaunušans, Māra Ķimele.

Katru gadu Eduarda Smiļģa dzimšanas dienā, 23. novembrī, Latvijas teātra nozare svin „Spēlmaņu nakti”. Alfreds Jaunušans teātra izrādes padarījis par tautas svētkiem. Katru gadu Jāņus kādā no Latvijas novadiem ielīgo luga „Skroderdienas Silmačos”.

Skolēniem bija iespēja iejusties režisora lomā un izveidot scenāriju Henrika Ibsena lugai „Brands”, par jauno garīdznieku, kas seko savam moto „visu vai neko”

Pēc iepazīšanās ar Roberta Ligera Rīgas pantomīmu, 6.klases skolēni bija sagatavojuši pārējām klasēm scenārijus skečiņiem - “Nelaime” (rādīja 9.klase), “Neveiksmīgā stunda” (rādīja 12.klase un audzinātaja Inese Broka), “Pēkšņais Negaiss” (rādīja 5.klase un audzinātāja Iveta Špūle), “Pārsteigums mežā”. Skolēni uzaicināja palīgā audzinātājus un ar uzdevumiem veiksmīgi tika galā.

Iepazīstoties ar Latvijas Skatuves Mākslas šedevriem, visiem bija iespējas paskatīties un paklausīties fragmentus no filmām “Mērnieku laiki”, “Elpojiet dziļi”, no komēdijas „Ar būdu uz baznīcu”, no lugas „Lilioms”, kur  komponista Imanta Kalniņa un dzejnieka Māra Čaklā dziesma „Atkal, atkal ir debesis pušu” kļuvusi par Latvijas Nacionālā teātra himnu. Atcerējāmies Kultūras Kanonā iekļautos leģendāros aktierus Uldi Pūcīti un Antru Liedskalnņu.

Pavisam maz mums atlika parunāt par 21.gadsimta brīnišķīgo Jaunā Rīgas Teātra režisoru Alvi Hermani, kas veiksmīgi ar lugu “Revidents” un citām lugām nes un nesīs Latvijas vārdu pasaulē.

Latvijas kultūras vērtību apzināšana un tālāk nodošana ir mūsu Liepupes vidusskolas skolēnu Labie darbi, sagaidot Latvijas 100. dzimšanas dienu. Nākošā nodarbība jau 2018.gada janvārī, ko ar nepacietību jau  gaidām.

 

Audzinātāju MK vadītāja, 6.klases audzinātāja: Rita Gulbe

Fotogrāfijas skatīt šeit... Mūsu nākotne un Robotika 24.11.2017

 

Mūsu nākotne un Robotika

Latvijā inženierzinātņu jomu ekonomikas un izglītības eksperti pasludinājuši par prioritāti, kura jāattīsta un kurai jāpiesaista skolēnu interese. 

Pateicoties ESF projektam – „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai. Eiropas Sociālā fonda projekts. Projekta numurs: 8.3.2.2/16/I/001”, Liepupes vidusskolas skolēniem bija iespēja tikties ar IT speciālistu no biedrības „Tehniskā izglītības un jaunrades skola” Dāvi Kundziņu, kurš raiti darbojoties ar programmām un robotiem, atklāja Liepupes vidusskolas jauniešiem, cik interesanta un daudzveidīga ir IT speciālista ikdiena, un cik daudz iespēju tā sniedz. Robotikas stundās, kur praktiskās nodarbībās dzirdējām arī stāstījumu par inženierzinātnēm, nākotnes profesijām, par robotu iespējām un par to, ko mēs varam darīt jau šodien, lai roboti būtu mūsu draugi un sabiedrotie.

Robotika sastāv no trim lietām – mehānikas, elektronikas un programmēšanas. Attiecīgi ar šīm trim daļām mums arī jāsāk darboties, saliekot tās kopā, veidojas viens robots.  Lai rastos interese, bērniem vispirms jāredz, kā šīs teorētiskās zināšanas darbojas praksē, un robotu būve ir viena no iespējām.

Jaunākās klases 1.-4., darbojās ar Wedo 2.0 robotiņiem, izveidoja automobili ar 2 veidu pārnesumiem, zobratiņiem. Pie mazākiem apgriezieniem auto ir lēnāks un spēcīgāks, bet pie lieliem-ātrāks, un tas viss tikai samainot lielo un mazo zobratu vietām. Lai cik gudri būtu roboti, tomēr vienmēr ir vajadzīgi cilvēki, kas apkopj, pārbauda, nomaina detaļas.

Darbošanās ar robotiem bērniem attīsta loģisko domāšanu, uzlabo spēju pieņemt lēmumus, analizēt, arī sadarboties komandā.5.-9.klases skolēni programmēja robotus –“visurgājējus”, kuram bija jānobrauc gar skolas sola malu nenokrītot no tā (pa taisnstūri). Lai izpildītu uzdevumu skolēnam “jādraudzējas” gan ar matemātiku, gan fiziku, tas ir, jāzina kā aprēķina riteņa apkārtmēru, taisnstūra perimetru, jāsaprot riteņu kustība pagriezienos, jāpieslīpē komandas robotam.

Šoreiz Liepupes vidusskolā viesojās IT speciālists Dāvis Kundziņš, liels paldies viņam par šo brīnišķīgo darba dienu.

Robotikas nodarbības aizved līdz programmēšanas, datordizaina un inženierzinātņu specialitātēm

                                                 Robotikas pulciņa vadītāja Rita Gulbe

Fotogrāfijas no nodarbībām  skatīt šeit...

   

“Aspired zinātnes diena” Liepupes vidusskolā 16.11.2017

 

“Aspired zinātnes diena”  Liepupes vidusskolā

 

15. novembrī ESF darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5.specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs “ projekta “karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs “ Nr 8.3.5.0/16/I/001 ietvaros notika “Aspired zinātnes diena”  Liepupes vidusskolā .

Rīts sākās ar rosību ķīmijas un fizikas kabinetos, jo tieši ķīmiķa un fiziķa profesijai tika pievērsta uzmanība – Egita Želve no Ventspils  zinātnes  centra „Aspired” iepazīstināja mazos 1., 2., 3. Klases ķīmiķus ar to, ka no dažādām sadzīvē izmantojamām vielām var pagatavot kaut ko jaunu un īpašu. Katrs „mazais ķīmiķis” saņēma darba komplektu: cepurīti, cimdiņus, maisāmo lāpstiņu un krūzīti, kurā katrs varēja pagatavot savu „flaberi” jeb „slaimu” no PVA līmes, ūdens, pārtikas krāsvielas un borāka.  Čakli rosoties mazajiem ķīmiķiem, katrs ieguva sev vēlamās krāsas slaimu, kurš ievietots glītā maisiņā kā liels dārgums tika cilāts, apbrīnots, citiem rādīts un mājās aiznests. 

Fizikas kabinetā rosīgi strādāja pie kosmiskās raķetes izveidošanas: vispirms skolēni uzzināja, kad un kā radušās pirmās kosmiskās raķetes, cik ilgā laikā raķete nokļūst kosmosā un cik laika vajadzīgs, lai aizlidotu uz Mēnesi.  Nodarbības gaitā skolēni uzzināja, kādai jābūt raķetei, lai tā attīstītu pienācīgu ātrumu, un labi izrautos kosmosā.  Turpmākais jau bija nopietns konstruktoru darbs- izgatavot savu raķeti. Vislielākā jautrība un sajūsma sākās tad, kad raķetes bija jāpalaiž kosmosā- īpašs palaišanas mehānisms sastāvēja no kanalizācijas caurulēm, kurām galā pievienota PET pudele, uz kuras uzlecot (iedarbojoties ar spēku), raķete uzsāka savu lidojumu. Varat ticēt vai nē, bet veiksmīgāko konstruktoru raķetes pārlidoja pāri skolas jumtam! Tas ir vairāk kā 40 metrus!  Ar raķešu konstruēšanu un palaišanu nodarbojās 4., 5., un 6. klases.

7. un 8.klašu skolēni bija iesaistīti interaktīvā jautājumu- atbilžu spēlē- „Kodu pavēlnieks”- skolēni uzzināja kā informāciju kodē un atkodē dators, kā veidojas algoritms, un kā notiek informācijas nolasīšana. 

9. un 12. Klašu skolēni spēlēja līdzīgu interaktīvo spēli, kura saucās „Veiksmīgais lauksaimnieks”- izmantojot savas zināšanas informāciju tehnoloģiju jomā, pieslēdzot loģisko un stratēģisko domāšanu, katras  komandas uzdevums bija pirmajiem nokļūt finišā. Spēlei atvēlētais laiks bija viena astronomiskā stunda, un tai beidzoties, neviens zāli pamest negribēja, jo spēle tik tiešām radīja azartu un aizrautību. 

Tā, pateicoties ESF projektam Liepupes vidusskolā izglītojamie iepazina ķīmiķa, fiziķa,  konstruktora, inženiera,  datorspeciālista, lauksaimnieka un citas profesijas, papildus apgūstot prasmi klausīties un sadzirdēt, skatīties un ievērot, sadarboties grupā, komunicēt un rīkoties atbildīgi. 

 

Vairāk bildes skatīt šeit... Zinātnes centrā AHHAA Tartu 10.11.2017

 

Zinātnes centrā AHHAA Tartu

Pateicoties ESF projektam – „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai. Eiropas Sociālā fonda projekts. Projekta numurs: 8.3.2.2/16/I/001”, Liepupes vidusskolas skolēniem bija iespēja doties uz Tartu Zinātnisko centru AHHAA. Brauciena mērķis bija dot individuālu iespēju katram izglītojamajam interaktīvā veidā iepazīt fizikas likumus, mehāniku, optiku, astronomiju un  dabaszinātnes. 

 Lai uz Igauniju aizbrauktu visi skolas skolēni, tika noorganizēti divi braucieni:

1.      Pirmais brauciens notika 20. oktobrī, kad ceļā devās 5., 6., 7., 8. un 9. klases skolēni.

Par iegūtajiem iespaidiem AHHAA centrā, lai runā skolēni :

-         Man ļoti patika! Es uzzināju daudz ko jaunu. Patika planetārijs, kur  mēs skatījāmies lekciju par planētām. Patika, ka lekcija bija latviešu valodā. Uzmanību piesaistīja pacēlājs, kur, iesēžoties krēslā, divatā varēja paši pacelt sevi augstu, augstu, līdz pat centra griestiem. Es šo iespēju izmantoju vairākas reize, jo ļoti patika. Drosmīgākie gāja un izmēģināja braukt ar velosipēdu, kas bija augstu virs galvām, pie tam braukšana bija pa virvi. Es, nē!

-         Man AHHAA centrā patika šķībā istaba, bet mazliet galva sagriezās, kad iegāju „apgāztajā” istabā. Interesants bija spoguļu labirints, kuru ejot, bija jāuzvelk cimdi un jāskatās uzmanīgi! Man patika planetārijs. Daudz jautrību radīja ūdens telpa un ūdens siena.

-         Planetārijā es uzzināju par planētām un to pavadoņiem. Cik skaisti izskatījām zvaigžņotās debesis! Izstādes telpā varēja iepazīties ar cilvēka organismu - kauliem, asinsvadu sistēmu, iekšējiem orgāniem utt. Varējām izmēģināt pacelt mašīnu! Man ļoti patika akvārijs, kur varēja skatīties korāļu daudzveidību.

-         Man ļoti patika AHHA centrā! Tur bija interesanti. Visvairāk man patika planetārijs un gaisa ritenis. Patika izskriet tuneli, kur viss ap mani griezās, likās, ka gāžos, bet - nē! Bija bail, bet izmēģināju pacēlāju, kur paši sevi ceļ augšā, aizvēru acis un, aiziet! 

Tā kā mums paveicās ar laika apstākļiem, tad atpakaļceļā varējām pavērot Igaunijas dabu, mājas. Mēs priecājāmies par šādu izdevību. Paldies!

2.      Otro reizi uz Tartu devāmies pēc brīvlaika nedēļas – 3. novembrī. Nu uz AHHAA centru brauca – 1., 2., 3., 4 un 12. klases skolēni. Skolēnu iespaidi :

-      Man ļoti patika ik viss, ko varēja apskatīt un izmēģināt šajā zinātnes centrā. Vislielāko interesi raisīja velosipēds uz troses pie centra griestiem. Bija bail… uz velosipēda uzkāpu, bet neriskēju braukt. Interesanti bija planetārijā.

-      Esmu sajūsmā par velosipēdu! Urā! Nobraucu visu posmu!

-      Man patika planetārijs, kur ieraudzīju planētas, kas visu laiku riņķo! Es biju 9 reizes uz krēsla – pacēlāja. Uzrunāja arī velosipēds, ar kuru varēja braukt pa virvi, bet tikai, ja tavs auguma garums ir 1m 45 cm… Man vēl jāaug!

-      Centrā mēs redzējām visādas tehnoloģiskas lietas. Man patika planetārijā un krēsls – pacēlājs. Man šī ekskursija ļoti, ļoti patika.

-      Man patika spēlēs spēli, kur pats varēja braukt ar mašīnu.

-      Planetārijā, raugoties zvaigžņotajās debesīs, brīžam sagriezās galva. Cik viss bija reāls, īsts!

 

Lielu skolēnu sajūsmu izsauca Ūdens istaba un ūdens siena. Kāds pēc šiem priekiem bija tīri slapjš, bet ātri vien izžuva un devās tālāk zinātnes izzināšanas ceļojumā pa AHHAA centru. Sajūsmu izraisīja Spoguļu labirints un arī ačgārnie spoguļi, kuros labprāt spoguļojās skolotājas.

Tā kā man bija tas gods doties ekskursijā abas reizes, tad atļaušos teikt lielu paldies visiem, kas pielika savu roku, lai tiktu noorganizēts šis pasākums, lai visi skolas skolēni apmeklētu šo zinātnes centru un gūtu daudz pozitīvu iespaidu. Kāds no skolēniem pirmo reizi savā mūžā brauca pāri Latvijas robežai un nokļuva „ārzemēs”. 

Skolotāja : I. Špūle un 

  Liepupes vidusskolas -  2., 4., 5., klases

skolēni – Ieva L., Lars, Diāna, Kate, Sintija,

Ieva R., Sintija, Una, Justīne. Galda tenisa turnīrs skolā 17.10.2017

 

Galda tenisa turnīrs skolā

Skolas dome 13.oktobrī rīkoja skolā Ping-pong sacensības skolēnien no 5.-12.klasei.Pieteicās 10 dalībnieki. 5.-7.klašu grupā 6 dalībnieki, bet 8.-12.kl.grupā- 4. Gatavošanās turnīram notika cītīgi katru brīvu brīdi tenisa galds bija aizņemts. Jaunākā grupa tika sadalīta 2 apakšgrupās, kur katrs izspēlēja 2 spēles. Tālāk finālspēles.

Vecākā grupa spēlēja katrs ar katru.

Rezultāti 5.-7.klašu grupā:

1.vieta Miks Magone 6.klase

2.vieta Ilvars Dubults 7.klase

3.vieta Kevins Petrokaitis 6.klase

4.vieta Rinalds Martinsons 7.klase

5.vieta Gvido Kozlovskis 5.klase

6.vieta Adrians Šņore 5.klase

Rezultāti 8.-12.klašu grupā:

1.vieta Rūdis Otomārs Gaigals 8.klase

2.vieta Artūrs Andže 9.klase

3.vieta Artūrs Kalniņš 8.klase

4.vieta Armands Ungurs 8.klase

Paldies skolēnu domei- Sanijai, Edgaram, Artūram. Gaidām nākošās sacensības un turnīrus!          

Foto no turnīra. Vieglatlētikas sacensības Limbažos 17.10.2017

 

Vieglatlētikas sacensības Limbažos

3. un 10.oktobrī notika vieglatlētikas sacensības Limbažos 4 vecuma grupās. Aizbraucām ar skolas labākajiem sportistiem.

3.oktobrī- 7 dalībnieki izcīnīja 5 medaļas.

Ance Ozoliņa (8.klase) - sudraba medaļa 60 m,

Šellija Pudova ( 9.klase)  – bronzas medaļas 60m, 200m, 

Deniss Medvedevs ( 9.klase) - bronzas medaļa 800m,

Leonora Pavlovska ( 3.klase) - zelta medaļa 1kg pildbumbas mešanā

Vēl sacensībās piedalījās Kristiāna Mauliņa (8.klase),Eduards Jānis Pūle ( 9.klase)un Viesturs Priede (3.klase)

10.oktobrī 4 dalībnieki izcīnīja 4 medaļas:

Laura Škapare( 5.klase) - zelta medaļa 60m,

sudraba medaļa tāllēkšanā,

Linda Lavrenova ( 5.klase) - bronzas medaļa 150m,

Namejs Priede ( 5.klase) - bronzas medaļa 150m.

Vēl sacensībās startēja un uzstādīja savus personīgos rekordus- Betija Āboltiņa( 6.klase).

Paldies sacensību dalībniekiem par cīņas garu.

Sporta skolotāja Mārīte   

Foto un sacensību rezultāti galerijā.

Sacensību rezultāti 03.10.2017 

Sacensību rezultāti 10.10.2017 

 Olimpiskā diena Liepupē un Limbažos. 09.10.2017

 

Olimpiskā diena Liepupē un Limbažos.

Piektdien, 22.septembrī visā Latvijā notika Olimpiskā diena. Liepupes skolā rīta stunda iesākās ar direktores Artas Rubezes uzmundrinoši sportisku vēlējumu un visu skolēnu un skolotāju vingrošanas kompleksu sporta zālē. Šoreiz Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksam bija izraudzīta Gacho dziesma "Celies". 12.klases instruktori Gita, Sanija un Edgars demonstrēja un iedrošināja visus uz aktivitātēm. Pēc tam - 3.-9.klašu komandas un audzinātāji devas uz Limbažiem, piedalīties dažādās aktivitātēs ar devīzi "Sporto svaigā gaisā". Kad visi ar simboliskajām hantelēm bija kārtīgi pavingrojuši un iesildījušies, sākās klašu komandu stafetes ar dažādiem uzdevumiem. Hallē - piepūšamajās šķēršļu joslās, skeitparkā un stadionā - stafetes komandām. Liepupieši gandarīti par aktīvi pavadīto dienu, gūtām pozitīvām emocijām un apbalvojumiem. Pasākuma noslēgumā - kā jauka dāvana biedrības Green Extreme Team puišu triki ar velosipēdiem. 1.-4.klašu skolēni balvās saņēma Rasēnu.

Paldies skolotājām Ivetai Š., Ritai G., Jautrītei Marinai L., par skolēnu uzmundrināšanu, atbalstu sporta aktivitātēs.Paldies skolas saimniecītēm par sagaidīšanu ar siltām pusdienām.

 

Sporta skolotāja Mārīte

Olimpiskās dienas sporta spēļu rezultāti

Foto no sporta aktivitātēm šeit... Futbols Staicelē 27.09.2017

 

Futbols Staicelē

19.septembrī Liepupes skolas futbolisti - gan zēni un meitenes, sacentās futbolspēlē ar novada skolu komandām. Vecākai grupai (8.-9.klase) spēles bija vērot patīkami. Puiši veiksmīgi saspēlējoties radīja bīstamus momentus pretinieka vārtsargiem. Mazliet neveiksme - un netika godalgoto rindās.

Komandā spēlēja: Deniss Medvedevs, Artūrs Jānis Mauliņš, Artūrs Andže, Eduards Pūle, Ralfs Markuss Keišs, Artūrs Kalniņš, Otomārs Rūdis Gaigals, Māris Krūzkops.

Jaunākai grupai (6.-7.klase) pieredzes trūkums neļāva tikt pie uzvarām. Bet bez zaudējuma rūgtuma nebūs uzvaras prieka. Tas vēl priekšā!

Komandā spēlēja: Jānis Krūmiņš, Ilvars Dubults, Mārtiņš Bondars, Rinalds Martinsons, Gvido Kozlovskis, Namejs Priede, Viktors Turkovs.

Meitenes – pamatā 5.klase, cīnījās varonīgi pret 7.klases meitenēm. Meitenes savu cīņas sparu un spēles māku varēs  rādīt vēl divus gadus.

Komandā spēlēja: Betija Āboltiņa,Marija Luīze Trezune, Taīda Kalniņa, Sintija Malofeja, Ieva Rudzīte, Linda Lavrenova.

Paldies spēlētājiem un palīgam - Edgaram Vlasenko par zēnu uzmundrinājumu un atbalstu.

Sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit... Čornoje more, volejbols 2017 21.09.2017

 Čornoje more, volejbols 2017

Laikā no 19.-25.augustam Bulgārijas kūrortpilsētiņā Primorskā norisinājās starptautisks jauniešu volejbola turnīrs "Černo more - 2017". Šogad šajā turnīrā pēc 2 gadu pārtraukuma piedalījās arī Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas jaunās volejbolistes.

Turnīrā piedalījāmies ar 2 komandām: U-19 (1999.g.dz.-2000.g.dz) un U-17 (2001.g.dz. un jaunākas meitenes). Meitenēm bija jācīnās ar turcietēm, čehietēm, bulgārietēm, gruzīnietēm, polietēm un lietuvietēm. Rezultātā U-19 vecuma grupas meitenes izcīnīja 2.vietu, spraigā cīņā zaudējot tikai Gruzijas meitenēm, kuru pārstāvēja Batumi pilsētas komanda. Mūsu komandā par labāko uzbrucēju tika nominēta Dārta Lūse.

U-17 komandas meitenes nezaudējot nevienu spēli izcīnīja augsto 1.vietu. Par labāko uzbrucēju tika atzīta Laura Silvija Dubulte.

Paralēli spēlēm meitenēm bija iespēja atpūsties Melnās jūras pludmalē, baudīt spožo saulīti un fantastiski silto jūriņu, kā arī kūrortpilsētiņas interesanto dzīvi ar visiem tās plusiem un mīnusiem.

Lai sporta skolas jaunās volejbolistes varētu aizbraukt un piedalīties šajā turnīrā, audzēkņi, viņu vecāki un treneres saka milzīgu paldies Limbažu novada pašvaldībai, Salacgrīvas novada pašvaldībai par sapratni, sadarbību un atbalstu. Milzīgs paldies arī uzņēmējiem un visiem, visiem labajiem cilvēkiem, kuri palīdzēja un bija ieinteresēti, lai mēs varētu realizēt sapni par piedalīšanos šai turnīrā, gūt pozitīvas emocijas un iepazīt citu tautu kultūru, sadzīvi, iegūt jaunus draugus. Paldies!!!

Un tā 28.augusta agrā rītā atgriezāmies no saulainās, viesmīlīgās Melnās jūras piekrastes, bijām jau sailgojušies pēc savas Latvijas, saviem tuvajiem un mīļajiem, jo nekur jau nav tik labi kā mājās.

Esam guvuši pozitīvas emocijas, apvienojuši galveno- piedalījušies turnīrā, ar patīkamo - atpūtu, lai varētu uzsākt nākamo cēlienu - mācības un jaunus turnīrus un sacensības.

Gribam pateikt paldies arī vecākiem par atbalstu un jūsu jaukajiem bērniem. Kopā ar komandām un spēlēs bija viņu treneres Mārīte, Ineta un Inta.  

Sporta skolotāja Mārīte Liepupes vidusskolā – robotikas bums. 15.09.2017

 

Liepupes vidusskolā – robotikas bums

 

            Pirmdienas pēcpusdienā, kad vēru Liepupes vidusskolas fizikas kabineta durvis, tur padsmit puikas, gaidot robotikas pulciņa nodarbības sākumu, kopā ar skolotāju Ritu Gulbi jau rosījās ap robotu komplektu kastēm. Jaunais mācību gads skolā sācies gluži vai ar robotikas bumu – vairāk nekā 30 skolēnu pieteikušies nodarbībām pulciņā. Interesentu pulkā netrūkst arī meiteņu. Turklāt pieteikšanās vēl turpinās. Brīdi parunājoties ar skolotāju un zēniem, bija nepārprotami jūtams, ka puikas nepacietīgi gaida, kad tērzēšana beigsies un žurnāliste beidzot dosies prom, lai visa skolotājas uzmanība tiktu viņiem un varētu ķerties pie darba. 

            Robotikas pulciņam Liepupē šis būs tikai otrais darba gads. Pirms diviem gadiem skola ar labvēļa Arņa Skrastiņa atbalstu iegādājās pirmos astoņus Lego Education Mindstorms EV 3 robotu komplektus. Pērn uzņēmēja ziedojums ļāva sagādāt vēl astoņus Lego WeDo 2.0 komplektus un 15 planšetdatorus, kas noder robotiņu programmēšanā. – Ja nebūtu Skrastiņa kunga atbalsta, mēs to visu nevarētu atļauties, - pateicīga ziedotājam ir vidusskolas direktore Arta Rubeze. Labvēļa sadarbība ar Liepupes skolu ilgst jau gadus septiņus, astoņus. Ar šo pusi saistās viņa bērnība. Šobrīd viņš dzīvo Rīgā, strādā dzelzceļa infrastruktūras izbūves jomā. - Viņa vēlme ir palīdzēt tieši kādai lauku skolai un atbalstīt tās jomas, kas neietilpst pašvaldības funkcijās, bet kas varētu veicināt bērnu attīstību. Pilnveidot skolas vidi, mācību kvalitāti, - skaidro A. Rubeze. – Sapratām, ka robotika šobrīd ir jaunums, kas ļoti, ļoti attīsta domāšanu, tādēļ izraudzījāmies šo virzienu, kam izmantot labvēļa dāsno ziedojumu. Tiesa, Liepupes vidusskolā bērnu loģiskās domāšanas trenēšanai vienmēr veltīta liela uzmanība. Liekas, Latvijā nav otras izglītības iestādes, kur tā aizraujas ar prāta spēli – dambreti. Tāpat vienmēr cieņā bijusi matemātika un fizika. 

            Liepupes skolēnu interesi par robotiņiem pērn vēl palielināja brauciens uz Igaunijas galvaspilsētu Tallinu, kur viņi apmeklēja starptautiskās sacensības Robotex 2016. – Redzētais bija liels stimuls – mēs arī gribam iemācīties izgatavot tādus robotus, - emocijas atceras skolotāja R. Gulbe. Tāpat bērnus iedvesmoja meistarklases, ko Liepupē dažāda vecuma bērniem pērn vadīja Ģirts Čamanis, viens no robotikas aizsācējiem Latvijā. – Pat mūsu mazie bērndārznieki cītīgi strādāja ar planšetēm un programmēja tādu vienkāršu robotiņu „Lego ložņu”, kas kustējās un varēja īpašā arēnā cīnīties ar citiem ložņām. Bērnu apķērību varēja tikai apbrīnot, - priecājās A. Rubeze.

            Martā Liepupes komanda – piektklasnieki – pirmoreiz jau piedalījās First Lego Leagua Latvija sacensībās Valkā, kur bija ieradušās 32 komandas no visas valsts – vairāk nekā 300 skolēnu. – Tās ir tradicionālas sacensības un katru gadu tām tiek izraudzīta cita tēma, atbilstoši kurai robotiņiem jāveic noteiktas misijas. Šopavasar tā bija „Dzīvnieki – sabiedrotie”, - stāsta R. Gulbe. Robotu programmēšanā divi no dalībniekiem iekļuva labāko desmitniekā, tāpat komanda par labāko izmantoto zinātnisko faktu nopelnīja ekskursiju visai klasei uz Zinoo centru. Valkā liepupieši tika arī pie balvas par interesantāko priekšnesumu. – Mēs reklamējām savu novadu, - palepojās sestklasnieks Emīls Zvejnieks. Balvā skolai tika sumo arēna – aplis, kurā rīkot robotiņu sumo cīņas. Jau pirms tam nodarbībām bija sagādāts sacensību laukums – īpašs galds, kur robotiem kustēties, veikt dažādas misijas, trenēties. - Jauno tēmu šī mācību gada sacensībām vēl nezinām, bet noteikti atkal gatavosimies un piedalīsimies, - apņēmīga ir skolotāja.

            Atzīšos, ka, klausoties stāstītajā un skatoties iepriekšējā gada veikuma bildes, bija sajūta, ka tā ir zinātniskā fantastika. Tomēr nē, visu to var paveikt skolēni zinoša skolotāja vadībā. R. Gulbe pavisam vienkārši skaidro – lūk, šī kastīte ir robotiņa smadzenes, kas tiek ietērptas dažādās konstrukcijās, apbūvētas, izmantojot lego detaļas. Ir paraugi, kā robotiņus konstruēt. Katrā iekšā ir programma, robotam var pievienot dažādus sensorus, atkarībā no tā, ko viņš darīs. Skolotāja priecājas, ka visi sagādātie komplekti ir no viena ražotāja – Dānijas firmas. Tas nozīmē, ka komplekti ir savietojami, ekonomiski izmantojami. Protams, sagādātas arī rezerves daļas. 

Pērn skolēni vairāk apguva konstruēšanas un programmēšanas tehnisko pusi, šogad lielāka uzmanība tiks veltīta arī teorijai. – Nedēļā ieplānotas piecas robotikas nodarbības, jo skolēni būs jādala pa vecuma grupām, - precizē direktore. 5. – 9. klašu audzēkņi, varbūt kāds zinošāks ceturtklasnieks apgūs sarežģītākas lietas, savukārt jaunāko klašu skolēni un bērnudārza vecāko grupu bērni darbosies ar vienkāršākajiem komplektiem. Jau pirmajā mācību pusgadā atkal iecerēta meistarklase kopā ar Ģ. Čamani. – Skolēniem tikšanās ar viņu ir īsts piedzīvojums, - teic direktore, uzslavējot arī pašu skolotāju par radošumu un aizrautību. – Rita ir lielisks pedagogs! Pati skolotāja teic, ka arī viņai visu laiku jāmācās kopā ar skolēniem, jāapgūst kaut kas jauns, jārod nebijušas idejas. Līdztekus robotikas nodarbībām viņa vada arī radioelektronikas pulciņu,  5. – 7. klašu skolēniem, arī devītklasniekiem pasniedz datorikas fakultatīvās stundas. – Ir prieks, ka skolēnus tas viss aizrauj, turklāt uzlabo viņu zināšanas ne tikai fizikā un matemātikā, bet arī dabaszinībās un citos priekšmetos, - rezumē A. Rubeze.

Lailas PAEGLES

teksts un foto

 

Liepupes vidusskolas fizikas skolotāja Rita Gulbe ar daļu no saviem audzēkņiem, kuri aizrāvušies ar robotu konstruēšanu un programmēšanu

  

Viens no robotiņiem, ko pagājušajā mācību gadā izveidoja Liepupes skolēni Salacgrīvas novada bērnu svētki 2017. 01.06.2017

 

Salacgrīvas novada bērnu svētki 2017.

 

        26.maijā no plkst.11.00 Minhauzena muzejā sākās ikgadējais pasākums „Salacgrīvas novada bērnu svētki 2017”. Tos organizēja Salacgrīvas novada dome un Liepupes tautas nams sadarbībā ar Minhauzena muzeju un pasākumu aģentūru bērniem „Jampadracis BB”

      Pēc svētku atklāšanas un Minhauzena uzrunas atzinības un balvas saņēma melu stāstu un zīmējumu konkursa dalībnieki, no liepupiešiem  - Alīsija Medvedeva un Dace Ozoliņa.

Katra skola bija sagatavojusi priekšnesumus svētku koncertam. No Liepupes vidusskolas uzstājās deju kolektīva Liepupīte divas grupas, sākumskolas koris un trīs ansambļi, tai skaitā pirmsskolas kvartets. Paldies kolektīvu vadītājiem Jānim Trezunam un Solveigai Bokai par bērnu organizēšanu un motivēšanu! Nebija nemaz tik viegli pacietīgi sagaidīt savu uzstāšanās laiku, kad apkārt notiek dažādas izklaides!

Šogad muzejs atzīmē 12 dzimšanas dienu, tāpēc visus svētku dalībniekus pēc koncerta gaidīja cienasts – 12 tortes un viena svecīte.

      Tomēr mazie pašdarbnieki paspēja arī gan nogaršot cukurvati, gan sagaidīt konfekšu lietu, veikt eksperimentus, apdzīvot pirātu kuģi, izmēģināt dekoratīvo grimu, piepūšamās atrakcijas un dažādas citas aktivitātes. Mūs lutināja arī saulainais laiks, un jaukie svētki bija kā brīnišķīgs ievads skaistai, garai vasarai. 

Bildes no pasākuma skatīt šeit... 19. maijā notika Liepupes vidusskolas kārtējā Robotikas diena 25.05.2017

 

19. maijā notika Liepupes vidusskolas kārtējā Robotikas diena,

kurā visi skolēni no 1. līdz 8.klasei piedalījās Ģirta Čamaņa vadītajās meistarklasēs. Pasākums notika projekta "Karjeras izglītība" ietvaros ar mērķi iepazīt inženierzinātnes, programmēšanu un STEM. Ar robotiem skolēni ir jau iepazinušies, tādēļ nākošais pedagogu un datorspeciālistu uzdevums ir ieviest šo kustību mācību procesā, mācību stundās, saistīt to ar reālo dzīvi.

Starptautiskā projekta ''RoboESL'' ietvaros  Rīgā notika konference skolotājiem no dažādām valstīm, kurā  viņi guva pieredzi, kā mācību stundās izmantot robotus skolēnu motivēšanai mācīties un mazinātu skolas pamešanas riskus. Robotu izmantošana veicina skolēnu ieinteresētību matemātikā, fizikā un tehnoloģijās. Liepupes vidusskolu pārstāvēja datorikas skolotāja, Robotikas pulciņa vadītāja Rita Gulbe.

Wedo 2.0 programmas kurss ir universāls izglītības risinājumu kopums, kuru mēs plānojam pielietot mācību stundās, vienlaikus saglabājot interaktīvo, motivējošo un uz praktisku iemaņu attīstību vērsto pieeju. Šoreiz skolēniem bija iespēja uzbūvēt robotu - “Greizos ratus” un izprast transporta līdzekļu dinamiku, riteņu virzes kustību.

Otrajā dienas daļā 5.-8.klases skolēni būvēja un  programmēja LEGO Mindstorms EV3 Robotus- līnijsekotājus. Skolēniem bez iepriekšējas pieredzes tas sagādāja grūtības. Reizēm  skolēniem tas prasa lielāku koncentrēšanās spēju, pacietību, precizitāti, daudzkārtīgu eksperimentēšanu un secinājumu pieņemšanu. Viens variants ir gatavu programmu Robotā ievadīt un likt tam darboties, bet cits – eksperimentējot un pētot izveidot pašiem, lūk uz to mēs ejam.

Darbā ar komplektu skolēni iegūst inženiertehniskās iemaņas, mācās risināt loģiskus uzdevumus, apgūst programmēšanas pamatus, kibernētiku un citas zinātnes. Tā piemēram, fizikā konstruktors LEGO Mindstorms EV3 palīdz izprast un veidot automātikas eksperimentus, informātikas stundās — apgūt algoritmus. Tas, bez šaubām, ir uzskatāms un  aizraujoši izglītojošs instruments.

Lai robots sāktu kustēties, jāveic aprēķini, jāprogrammē. Robotam ir jāreaģē uz gaismu ar sensoriem – tātad matemātikas  fizikas zināšanas vajadzīgas.

 Parasti pieņemts, ka robotika skolās pieejama talantīgajiem un apdāvinātajiem skolēniem. Mēs cenšamies pierādīt, ka robotika mācībās ir vērtīga visiem skolas bērniem, īpaši tiem, kam sekmes ir sliktākas. Šajās nodarbībās atmosfēra ir krietni brīvāka, nekā ierasts klasē. Bērni attīsta vērtīgas iemaņas un, manuprāt, svarīgākais ir celt šo bērnu pašvērtējumu, darbojoties ar interesantām tehnoloģijām, lai viņi tiektos uz labākiem rezultātiem skolā .

 Lai mums visiem izdodas.

 Rita Gulbe

Vairāk bildes skatīt šeit... 

 Motormuzeja un ZINOO centra apmeklējums. 25.05.2017

Motormuzeja un ZINOO centra apmeklējums.

      23.maijā Liepupes vidusskolas 5.-8.klašu skolēni, projekta „Karjeras izglītība” atbalstīti, apmeklēja Rīgas Motormuzeju. Gides pavadībā skolēni varēja noklausīties aizraujošu, interesantu stāstījumu par katra eksponāta rašanās vēsturi, ekspluatācijas noteikumiem, kā arī interesantiem notikumiem eksponātu „dzīvē”.

      Muzeja ekspozīcijā bija apskatāmi vairāk kā 100 unikāli senie spēkrati, bet muzeja krājums arvien tiek papildināts ar nozīmīgiem jaunieguvumiem.

      Seno spēkratu ekspozīcija veidota kā aizraujošs stāsts par unikāliem spēkratiem, ievērojamām personībām un auto pasaules nozīmīgākajiem vēstures notikumiem.

      Rīgas Motormuzejs ir viens no retajiem pasaules auto muzejiem, kas pamatoti var lepoties arī ar profesionālu restaurācijas darbnīcu. Tās pamatā – restauratoru tehniskās spējas, zināšanas, pieredze un, bez šaubām, kaislība pret senajiem spēkratiem. Līdz šim Rīgas Motormuzeja restaurācijas darbnīcā ir realizēti vairāk kā 30 spēkratu restaurācijas projekti, daudzi no tiem arī ārzemju muzejiem.

      Mašīnu, motociklu, motorolleru un velosipēdu modeļu bija tik daudz, un katrs izceļas savā elegancē un darbošanās spējā. To izstāstīt nevar, tas jāredz pašu acīm! Ne velti 6.klases zēni, vaicāti, kur vēlētos braukt nākamgad, vienbalsīgi atbildēja : ”Vēlreiz uz Motormuzeju!”

      Dienas turpinājumā mēs apmeklējām Rīgas  ZINOO centru. Daži no bērniem šādu zinību centru ir apmeklējuši Cēsīs. Tagad tāds atvērts arī Rīgā, Liepājā un Daugavpilī.

      ZINOO piedāvā interaktīvas ekspozīcijas, lai apmeklētāji varētu paši izmēģināt dažādas tehnoloģijas un pārbaudīt dabas likumus: mācīties matemātiku lēkājot, izbaudīt gravitāciju šūpolēs, izprast berzi braucot ar speciāli aprīkotiem kartingiem, redzēt skaņu, veidot zobratu pārnesumus, saprast katapultas darbības principus, būvēt un vadīt robotus, redzēt zibeni un vēl. Šobrīd centrā esošo ekspozīciju veido vairāk kā 200 eksponāti, kuru skaits regulāri tiek papildināts.

      Zinoo centrā piedalījāmies eksperimentu darbnīcā, kuras vadītājs Oskars pārsteidz bērnus ar dažādiem dabas „brīnumiem”. Eksperimentos piedalījās arī paši skolēni, tas šo nodarbību padarīja patiesi aizraujošu.

      Paldies visiem, kas palīdzēja šo ekskursiju noorganizēt, paldies skolotājiem Jautrītei Marinai Liepiņai, Agnijai Bronkai, Ritai Cīrulei, Ritai Gulbei, kas visu dienu bija kopā ar saviem audzināmajiem. Īpašs paldies skolas direktorei A. Rubezei, kura radīja iespēju iesaistīt skolēnus  šajā projektā, jo transports un ekskursija uz Motormuzeju bija par brīvu.

      ZINNO centra apmeklējumu par brīvu bija nopelnījuši Robotikas pulciņa dalībnieki par veiksmīgu startu Valkā Robotikas sacensībās.                            

Jautrīte Marina Liepiņa.

Bildes no pasākuma skatīt šeit... 

 Ekskursija uz Rīgas zooloģisko dārzu un Nacionālo bibliotēku 25.05.2017

 

Ekskursija uz Rīgas zooloģisko dārzu un Nacionālo bibliotēku

      18. maijā sākumskolas skolēni devās mācību ekskursijā uz Rīgu lai projekta "Karjeras izglītība" atbalstīti iepazītos gan ar bibliotēku, gan ar zooloģisko dārzu.

      Pirmā nodarbība notika Rīgas zooloģiskajā dārzā. Tur zinošu gidu vadībā skolēni uzzināja interesantus faktus par dzīvniekiem. Ar lielu interesi visi klausījās saistošus stāstus no personiskās zoodārza darbinieku darba pieredzes. 2 stundas pagāja nemanot. Gan skolēni, gan skolotājas uzzināja daudz jauna par Rīgas zooloģisko dārzu.

     Vēl mums bija iespēja apmeklēt Latvijas Nacionālo bibliotēku.  Gaismas pilī Latvijas Nacionālā bibliotēka atrodas kopš 2014. gada.  Tur ekskursijas vadītāji mūs iepazīstināja ar bibliotēku.  Bija iespēja iepazīties ar izstādi, kura veltīta LNB arhitektam G. Birkertam.  Bijām bibliotēkas  skatu laukumā un pasākumu telpā (korē). Redzējām Krišjāņa Barona Dainu skapi. Apskatījām Bērnu literatūras centra lasītu. Uzzinājām kā kļūt par Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītāju.

Skolotāja Daiga Krūze

Vairāk bildes no ekskursijas šeit...Mēs skrienam maratonu! 25.05.2017

Mēs skrienam maratonu!

Ir drosmīgi skolēni mūsu skolā, kuri karstai saulei spīdot, cīnoties ar nogurumu, slāpēm un 6km distanci, piedalījās Rīgas maratonā:

2. klases skolnieks: Anrī Grūbe;

7. klases meitenes: Zane Bondare un Samanta Elīna Andersone.

  Vieglatlētikas sacensības Limbažos 25.05.2017

 

Vieglatlētikas sacensības Limbažos.

16.maijā 18 liepupieši no 1.-5. klasei cīnījās vieglatlētikas sacensībās. Tā kā pavasaris kavējās, nebija daudz laika sagatavoties sacensībām, tomēr sacensību dalībnieku cīņas spars un griba pierādīja, ka varam izcīnīt 4 medaļas:

Estere Latifa Mulla

Zelts

Bumbiņas mešanā

Namejs Priede

Sudrabs

600m

Namejs Priede

7.vieta

60m

Betija Aboltiņa

Bronza

tāllēkšanā

Betija Aboltiņa

Sudrabs

Bumbiņas mešanā

 

Arī pārējiem dalībniekiem ļoti labi rezultāti:

Anete Mihailova

1.klase

9.vieta

60m (21 dalībnieki)

Anete Mihailova

1.klase

5.vieta

200m (20 dalībnieki)

Estere Latifa Mulla

2.klase

10.vieta

200m (4 dalībnieki)

 

Arī pārējie dalībnieki Ieva Rudzīte, Markuss Krastiņš, Reinis Viļumsons, Mārtiņš Šņore, un Māris Sīpols parādīja  labus rezultātus un ir stimuls trenēties un startēt nākamgad. 

Visiem dalībniekiem paldies saka viņu sporta skolotājas Mārīte un Marika. 

 Bildžu galeriju skatīt šeit...<--  1 2 3 ...  --> 
Arhīvs
2020 (6)   
2019 (20)   
2018 (36)   
2017 (43)   
2016 (24)   
2015 (2)   
2014 (4)   
2013 (1)   
2012 (1)