Liepupes pamatskola Liepupes pamatskola
"Veiksmes", Liepupes pagasts, Salacgrīvas novads, Latvija LV-4023
+371 6402 0376
+371 6402 0354
liepupespsk@salacgriva.lv
·  Nodarbību saraksts


<< Maijs 2020 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

2018

<--  1 2 ...  --> 

“RUDENS KAUSS” U-13 MEITENĒM 26.11.2018

 

“RUDENS KAUSS” U-13 MEITENĒM

      24.un 25.novembrī Rīgas Volejbola Skolas 4 laukumos sacentās 18 komandas. Izloze jau bija notikusi. Limbažu - Salacgrīvas novadu sporta skolu pārstāvēja 2 komandas - 2007.g.dzimušas (trenere I.Sprancmane) un 2006.g.dzimušas (trenere M.Sakārne). Izloze mūsu komandām nebija veiksmīga, jo  RVS (N.D.) un RVS (N.L.) iekļuva 1.-3.vietai. Liepupes nodaļas meitenēm šīs bija pirmās oficiālās sacensības. Īstas ugunskristības. Zaudējot 4 spēles un uzvarot Cēsu SS (4: 0), meitenes ierindojās 15.vietā, parādot spēlēs īstu cīņas sparu, emocijas un pārdzīvojumus.

      Komandā spēlēja - M.L.Trezune, S.Malofeja, I.Rudzīte, Anete Kalniņa, M.Kaurāte, L.Čakste, L.Lavrenova, T.Kalniņa, A.Gusakova, P.H.Sokolovska, L.Švagre, K.Ķēbere.

      Apbalvošanā spēlētājas katra saņēma diplomu un komanda - lielu konfekšu kasti.

      Gatavosimies cītīgi Ziemas un Pavasara kausiem.

Trenere M.Sakārne

Vairāk bildes skatīt šeit...  Florbols 6.-7.klašu komandām Vidrižos 20.11.2018

 

Florbols 6.-7.klašu komandām Vidrižos

 

13.novembrī uz Vidrižu sporta halli devās 6.-7.klašu meiteņu un zēnu komandas. Meitenēm 6 komandas, zēniem - 5. Meitenēm pirmā uzvara pret Ozolmuižas komandu (1:0). Zēniem ļoti interesanti izvērtās cīņas un neparedzēts gala iznākums. Visām 3 komandām - Ainažu, Ozolmuižas un Liepupes punktu un vārtu attiecības vienādas. Pat „bulīšu” sitieni noveda pie vienāda iznākuma. Laika ietaupījuma dēļ -notika izloze. Komandu kapteiņi vilka lozes - 1.un 2. vieta turpina cīņas par vietām, 3. - neturpina. Liepupe izvilka nr.3!!! Žēl,bet tāds reizēm ir sports. Paldies zēniem par cīņas sparu.Komandā spēlēja - Emīls Zvejnieks (vārtsargs), Miks Magone (kapteinis), Artūrs Nipers, Kevins Pertokaitis, Adrians Šņore, Emīls Pīpkalējs un Rūdolfs Ķirsis.

      Meitenēm zaudējums Pāles komandai (0:2), tālāk lika cīnīties par 3.vietu pret Viļķenes komandu. Mazliet pietrūka… Arī 4.vieta godājama. Komandā spēlēja Betija Āboltiņa (vārtsargs, kapteine), Dace Ozoliņa, Patrīcija Kola, Alisija Medvedeva, Amanda Sarkisjana, Marija Trezune, Linda Lavrenova, Sintija Malofeja un Taīda Kalniņa.

Līdzi juta sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit... MŪSU VOLEJBOLISTES - SUDRABA MEDAĻNIECES VALSTĪ 19.11.2018

 

MŪSU VOLEJBOLISTES - SUDRABA MEDAĻNIECES VALSTĪ

      Ar finālsacensībām Limbažos 16. un 17. novembrī, savu dalību Latvijas volejbola federācijas “Kausa izcīņā” noslēdza arī U-14 (2005.g. dz. un jaunākas meitenes). Par 1.-6. vietu cīņai gatavas bija volejbolistes no Madonas, Aizkraukles, Daugavpils, 2 komandas no Rīgas volejbola skolas un limbažnieces.

      Visas komandas bija spēkos ļoti līdzīgas, tāpēc arī gandrīz visas spēles noslēdzās 3. Setos (šīs meitenes spēlē līdz 2 setu uzvarai).

      Pirmā spēle mūsu meitenēm bija ar Madonas vienaudzēm, spēle ļoti nervoza, bet rezultātā laimīga uzvara ar 2:0. Nākamā spēle ar vienu no Rīgas komandām, arī šajā spēlē bijām pārākas, uzvara ar 2:1. Pirmās dienas spēles noslēdzām ar cīņu pret ambiciozo Aizkraukles sporta skolas komandu: ļoti sīvā cīņā tomēr izdevās uzvarēt ar 2:1.

      Otrajā dienā stājāmies pretī Daugavpils meitenēm, un arī uzvara ar 2:1.

      Pat nespējām pašas noticēt, bet pēdējā spēle pret otru Rīgas komandu bija cīņa par zeltu un kausu. Mums nebija neviens zaudējums un arī rīdziniecēm neviens.

      Meitenes bija ļoti mobilizējušās un tik ļoti gribējās izcīnīt kausu, ka pirmo setu itin viegli noslēdzām savā labā, otrajā setā, kā pa celmiem, dažas kļūdiņas un zaudējums.

      Trešais: izšķirošais sets - būt vai nebūt. Rezultāts mainījās gan vienai komandai par labu, gan otrai, taču seta izskaņā ļoti sāpīgs zaudējums 14:16, tomēr nācās piekāpties Spēcīgajai Rīgas volejbola skolas komandai. Tātad Latvijas volejbola federācijas “Kausa izcīņā” Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas meitenes izcīnīja sudraba medaļas.

      Komandā spēlēja : Tīna Graudiņa, Emīlija Rudzīte, Adriana Trušinska, Justīne Semjonova, Agija Zeiļuka, Betija Āboltiņa, Anete Kalniņa, Dace Ozoliņa un Amanda Sarkisjana. Paldies meitenēm par cīņassparu un pozitīvām emocijām, ko sagādāja savām trenerēm Intai Mežgailei un Mārītei Sakārnei, gan sporta skolas vadībai, gan saviem vecākiem, gan skatītājiem.

Sporta skolotāja Mārīte

 FLORBOLS VIDRIŽOS 8.-9.KLAŠU KOMANDĀM 16.11.2018

 

FLORBOLS VIDRIŽOS 8.-9.KLAŠU KOMANDĀM

 

6.novembrī Vidrižu sporta hallē pulcējās 7 zēnu un 5 meiteņu komandas florbola spēlei. Liepupes skolas meitenes spēlēja 4 spēles. Dramatiskāka izvērtās pirmā spēle,  kad spēles pamatlaiks pret Viļķenes meitenēm beidzās 0:0. ”Bulīšos”meitenēm nodrebēja roka un zaudējums 0:1( iegūstot 1 punktu par zaudējumu). Pārējās spēlēs meitenes pārrunāja spēles taktiku, nolēma- cīņa līdz galam. Tas arī piepildījās, vinnējot Umurgas un Ozolmuižas meitenes ar 3:0, Pāles azartiskās meitenes ar 2:1.Ar 10 izcīnītiem punktiem meitenes nopelnīja Zelta medaļas un Kausu.

Komandā spēlēja K.Mauliņa, M.Šņore, M.Bērza, Z.Bondare (super vārtsargs!), A.Ozoliņa, K.Gūtmane un S.E.Andersone.

Zēni spēlēja A apakšgrupā, vinnējot Ozolmuižas zēnus 7:0, Vidrižus 4:0,bet zaudējot Umurgas puišiem, finālā jācīnās par 3.-4.vietu. Ilgā gaidīšana starp spēlēm puišus emocionāli „iemidzināja” un tikai 0:1 zaudējums mūsu zēnus ierindoja 4.vietā. Neskumsim, jo katrs spēlētājs „izlika” sevi visās spēlēs, lai uzvarētu.

Komandā spēlēja R.O.Gaigals, K.Bērziņš, M.Krūzkops, J.V.Gaigals, R.Martinsons, M.R.Bondars, E.Pavlovskis, I.Dubults, E.K.Zvejnieks, M.Vilde (vārtsargs).

Sporta skolotāja Mārīte 

Vairāk bildes skatīt šeit... Putras diena 8.klasē 16.10.2018

 

Putras diena 8.klasē

 

Audzināšanas stundā bijām sagatavojuši dažādas prezentācijas. Arī “Veselīgs dzīvesveids”. Apstiprinājām to praktiski, vārot auzu putru, kuru katram (paciņu) iedalīja projekta koordinatore D.Krūze. Pieliekot putrai vēl līdzpaņemto ievārījumu vai medu - garšoja lieliski.

Kopā ar klasi putru baudīja arī audzinātāja MārīteNo autora līdz grāmatai 28.09.2018

 

No autora līdz grāmatai

 

KAS IR Zvaigzne ABC? Ko dara TIPOGRĀFIJĀ?

      Kāds ceļš jāveic, lai no autora grāmata nonāktu pie lasītāja?

      Šos un citus jautājumus noskaidrojām ekskursijā uz Rīgu 26.septembrī.

Pasākums notika projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Liepupes pamatskolas 1.-5.klašu skolēni apmeklēja apgādu Zvaigzne ABC. Tur spēles veidā iepazinās ar grāmatas tapšanas gaitu, uzzināja, ko dara redaktors, korektors, maketētājs un citi šajā darbā iesaistīto profesiju darbinieki. Skolēni apmeklēja arī tipogrāfiju, vairumtirdzniecības bāzi un apgāda veikalu. Vērotais lika saprast, cik liels darbs tiek ieguldīts grāmatas tapšanā un dažam arī pārvērtēt, kā izturēties pret grāmatu ikdienā,.

3.klases skolēni jauniegūtās zināšanas uzreiz nākošajā dienā praktiski izmantoja latviešu valodas stundā, veicot sava radošā darba teksta uzmetumu un tīrrakstu.

Sākumskolas skolotāja Sandra Zaķe

  Laimes koku stādīšana 26.09.2018

 

Laimes koku stādīšana 

   Liepupes pamatskolas dabaszinību pulciņa dalībnieki 19. septembrī piedalījās Pasaules talkā un iestādīja pie skolas savus Laimes kokus Latvijas un visas planētas veselībai un labai dzīvei. Tagad pie skolas paplašināts ābeļdārzs ar 3 ābelītēm: Auksis, Kovaļenskoje un Roberts. 

   Stādu iegāde bija AS „Latvijas valsts meži” dāvinājums dabaszinību pulciņam vides izglītības veicināšanai.

Dabaszinību pulciņa vadītāja Daiga Krūze

Vairāk bildes skatīt šeit... OLIMPISKĀ DIENA LIEPUPES PAMATSKOLĀ 24.09.2018

 

OLIMPISKĀ  DIENA  LIEPUPES  PAMATSKOLĀ

 

21.septembris--Vislatvijas Olimpiskā diena. Šogad liepupieši šo dienu izvēlējas atzīmēt un izbaudīt uz vietas, lai varētu visi skolas izglītojamie tajā iesaistīties. Diena iesākās ar Rīta vingrojuma kompleksu sporta zālē. Arī 5 un 6 gadīgie bērni ar prieku vingroja līdzi meitenēm no 9.klases- Kristiānai, Zanei un Ancei un arī 7.klases meitenēm-Betijai, Patrīcijai un Dacei. Tikmēr āra laukumos un stadionā Limbažu novada Zemessardzes bataljona 7 vīri bija sagatavojuši īstus pārbaudījumus gan maziem, gan lieliem, gan skolotājiem: iešanu pa virvēm ar karabīnēm, komandas purva pārvarēšana, lāzertīkls, objektu izlūkošana un meklēšana, ģērbšanās zemessargu ekipējumā ar gāzmasku un kartes salikšana. Skolēni varēja iekāpt un apskatīt zemessardzes automobili. Bet noslēgumā klašu (4-5 dalībnieki) kombinētā stafete. No 5.-9.klasei – ekipējumā, 1.-4.klasei - bez ekipējuma. Rezultāti interesanti un pārsteidzoši. Sākumā - komandai jāatpazīst lietas, kuras komandieris parāda, stafetes beigās-jānosauc, kādas lietas atceras.

Pēc pusdienām notika Olimpiskās dienas noslēgums-apbalvošana. Klašu kolektīvi saņēma salduma balviņas par piedalīšanos. Lielā stafetē 1.vietu izcīnīja 7.klases meitenes un 6.klases 1.komanda, 2.vietā- 6.klases 2.komanda, 3.vietā - 8.klases zēni un 5.klases komanda.

Ar salduma balvām un skolēnu skaļiem aplausiem  pateicāmies Zemessardzes vīriem un gaidīsim viņus atkal ciemos.

Paldies klašu audzinātājiem, kuri kopā ar bērniem izbaudīja šo īsto atvasaras dienu.

Visu pierakstīja Marika un Mārīte, uzmundrinošus vārdus teica Ira Janiša, bildēja un par mūziku gādāja Edmunds.

Vairāk bildes skatīt šeit... Ekskursija uz Salacgrīvu 21.09.2018

 

Ekskursija uz Salacgrīvu

     20.septembrī, vienā no pēdējām siltajām atvasaras dienām, Liepupes pamatskolas sākumskolas dabaszinību pulciņš, ko vada skolotāja Daiga Krūze,  kopā ar 1. – 5.klašu skolēniem un skolotājām Sandru Zaķi, Gaļinu Maču, Baibu Dobeli un Inesi Broku devās ekskursijā uz Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta objektiem. Šī ekskursija bija AS ‘’Latvijas valsts meži’’ dāvinājums dabaszinību pulciņam vides izglītības veicināšanai (īpašs paldies par to skolotājai Daigai!)

     Dabas izglītības centra ‘’Ziemeļvidzeme’’ vadītāja Inta Soma vadīja ekskursiju pa randu pļavām, kas ir dabas liegums apmēram 200 ha platībā. Skolēniem bija iespēja izstaigāt pļavas taku un iemēģināt jauno pontonu taku, uzkāpt putnu vērošanas tornī un ar binokļiem vērot putnus, kā arī piekrastes pļavas ar lagūnām un niedrājiem, brīvdabas klasē paklausīties stāstījumu par liegumā mītošajiem putniem un mācīties atšķirt dažādus putnus, sameklēt kokos sikspārņu būrīšus, paskraidīt pa pļavām pieguļošo kāpu un mācīties atpazīt dažādus augus.

     Pēc daudziem nostaigātiem kilometriem un spraiga darba stundām randu pļavās īpaši labi garšoja skolas saimnieču sarūpētās pusdienas, kas tika baudītas jūras krastā pie Zvejnieku parka.

     Tālāk ceļš veda uz Salacgrīvas ostas teritoriju, kur varēja apskatīt ostas akvatoriju, Ziemeļu un Dienvidu molu, kā arī pastaigāt pa mola milzīgajiem akmeņiem.

     Ekskursijas noslēgumā bija interesantas interaktīvas nodarbības Dabas izglītības centrā, kur varēja uzzināt daudz jauna par nēģu un lašu attīstību, apskatīt un darboties interaktīvajā izstādē ‘’Lasis godā celts’’, noskatīties nelielu animācijas filmiņu par lašu dzīvi. Tā kā 5.klases skolēni šeit bija jau atkārtoti, viņiem bija jāpalīdz saviem mazākajiem skolas biedriem. 

     Atvadoties Inta Soma vēl uzdeva dažus jautājumus, lai pārliecinātos, vai bērni gana uzmanīgi klausījušies un darbojušies visas dienas garumā, un uzdāvināja plakātus, kurus izmantot audzināšanas un dabaszinību stundās. Visi liepupieši sirsnīgi pateicās par interesanto un aizraujošo ekskursiju un mācību stundām. Tā bija īsta kompetenču pieejā balstīta un jēgpilnas izglītības paraugdiena (tā allaž apgalvo mūsu skolas direktore Arta Rubeze!).

     Ja gribat zināt, kas ir čorkas, ņurņiki un smolti, dodieties arī jūs uz Salacgrīvu!

     P.S. Paldies šoferim Jurim Kalniņam!

 

 Ekskursijā piedalījās, līdzdarbojās un mēģināja visu aprakstīt - skolotāja Inese Broka

Vairāk bildes skatīt šeit... FUTBOLS STAICELĒ 19.09.2018

 

FUTBOLS STAICELĒ

18.septembri daudzi Liepupes pamatskolas skolēni aizvadīja Staiceles futbola laukumos. Izmainot vēsturi pie B grupas zēniem startēja arī 9.klašu meiteņu komanda (tikai vārtsargs - Viktors Turkovs). Nebija viegli spēlēt un mēģināt apspēlēt trenētus jauniešus. Tomēr Madarai Šņorei, piepalīdzot pārējām meitenēm izdevās bumbu raidīt Vidrižu komandas vārtos. Tās bija meiteņu un visu klātesošo emocijas! Beigu rezultāts tomēr 1:1. Patīkami apsveikumi arī no Limbažu- Salacgrīvas novadu sporta skolas vadības par drosmi, uzdrīkstēšanos un azartisku cīņu!

Komandā spēlēja K.Mauliņa, M.Šņore, Z.Bondare, M.Bērza, A.Ozoliņa, S.E.Andersone.

Zēniem nesmaidīja veiksme, pietrūka ticība sev, pieredze un tieši futbolista sagatavotība stājoties pretī trenētiem jauniešiem. Tie, kuri dara arī kļūdās un no kļūdām mācās.

Komandā spēlēja: J.Krūmiņš un M.Vilde - vārtsargi, M.R.Bondars, I.Dubults, J.V.Gaigals, D.F.Baumanis, R.Martinsons, K.Bērziņš.

C grupas meitenēm grupā 5 komandas. Arī viņām veiksme nebija sabiedrotā, kaut arī spēles bija ļoti azartiskas un spraigas. Uzbrukumā labi darbojās A.Sarkisjana, L.Lavrenova, D.Ozoliņa, aizsardzībā - S.Malofeja un T.Kalniņa. Pārliecināta vārtos bija B.Āboltiņa.

Pavadītā diena katram lai paliek pārdomām - kā bija, ko varēju labāk un ko darīt, lai būtu labāk!

Ar futbolistiem kopā bija sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bilses skatīt šeit... „Limbažu KAUSA” izcīņa jaunajām volejbolistēm 17.09.2018

 

„Limbažu KAUSA” izcīņa jaunajām volejbolistēm

5.septembrī Limbažu hallē sacentās 2007.-2006.g.dzimušas jaunās volejbolistes. Limbažu-Salacgrīvas sporta skola startēja ar divām komandām. Vēl uzaicinājumam atsaucās Gulbenes BJSS. Pirmā pieredze spēlēs bija Liepupes meitenēm. Meitenes attaisnoja treniņos un nometnē ieliktās prasmes un izcīnīja sudraba medaļas. Katrai meitenei tika arī Lielezera maiznīcas pīrādziņš un saldais groziņš. Ar prieku par paveikto un patīkamu nogurumu meitenes vēlā pēcpusdienā devās mājās.

Paldies Lindas Lavrenovas  mammai Ilzei par meiteņu vizināšanu un pārējiem vecākiem, kuri juta līdzi un sagaidīja meitenes pēc spēlēm.

Komandā spēlēja: Marija Luīze Trezune, Sintija Malofeja, Linda Lavrenova, Ieva Rudzīte, Taīda Kalniņa, Amēlija Gusakova, Linda Švagre, Paula Hannete Sokolovska.

Trenere Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit…VOLEJBOLISTES BALLĒJAS PAVASARĪ 31.05.2018

 

VOLEJBOLISTES  BALLĒJAS  PAVASARĪ

25.maijā rezumējums un pateicība volejbolistēm par sezonu. Visas 14 meitenes bija sagatavojušas priekšnesumus - gan individuāli, gan pa grupiņām. Tik emocionāli un pārsteidzoši priekšnesumi visus priecēja. Trenere pateicībā katrai meitenei dāvāja puķu sīpolus, kuri vasarā uzziedot liks atcerēties viņu.

Arī sagatavotās atrakcijas bija meitenēm interesantas. Par ballītes programmas sagatavošanu PALDIES Sintijai un Ievai. Par mūziku rūpējās Betija.

Našķi bija kolosāli, tie zuda ātri.

Noslēgumā vēl sportiskas aktivitātes svaigā gaisā - pludmales volejbola laukumā un skolas apvidū.

Paldies meitenēm par ballīti un gatavosimies vasaras sezonai!

Trenere Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit... Robotikas pulciņš sacensībās Piņķos 22.05.2018

 

 Robotikas pulciņš sacensībās Piņķos

Liepupes vidusskolas jaunākie Robotikas pulciņa dalībnieki, 3. klases skolēni Haralds Krastiņš un Daniels Gricāns Piņķu starptautiskajā skolā piedalījās pirmajā mehanizētajā un programmētajā FIRST LEGO League Jr modeļu būvē-izstādē.

Šīs sezonas izaicinājums bija AQUA Adventure -ūdenssūkņa būve, kas iebūvēta lego maketā, tika pētīts kā ūdens tiek izmantots mājā, pilsētā, kā darbojas apūdeņošanas sistēmas, kā ūdens tiek attīrīts. Ūdens sūkni darbināja LEGO Education WeDo programmēts robotiņš, kas lika griezties motoram. Darba gaita tika dokumentēta inženierijas piezīmju grāmatiņā (foto materiāli.) Mūsu puiši bija malači, interese bija liela gan no bērnu, gan pieaugušo vidus. Stāstīt un rādīt vajadzēja latviešu, krievu un angļu valodās. Ir ļoti svarīgi mācīties strādāt komandā, attīstīt pašvērtējumu, zināšanas un dzīves prasmes. Pasākums notika sestdienā, tādēļ liels paldies par atbalstu vecākiem, Liepupes vidusskolas direktorei Artai Rubezei par sarūpēto transportu.

 Pulciņa vadītāja, fizikas skolotāja Rita Gulbe

Vairāk bildes skatīt šeit... 

 VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS 1.- 5. KLASEI 22.05.2018

 

VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS 1.- 5. KLASEI

 

15.maijā Limbažu stadionā sacentās 3 grupu vieglatlēti- 2010.g, 2008.-2009.g un 2005.- 2006.g. dzimuši. Mūsu skolu pārstāvēja 14 vieglatlēti no 2.- 5.klasei.Paldies, ka laiks bija ļoti saulains un silts, tāpēc arī rezultāti sasniegti augstāki nekā aukstā laikā.

Izcīnījām 7 medaļas, kas ir ļoti labs rādītājs starp vieglatlētiem, kuri trenējas diendienā.

Jaunākā grupa arī uzrādīja ļoti labus rezultātus, bet šoreiz pie SUDRABA  medaļas tika

 

LINDA ŠVAGRE- bumbiņas mešanā

Ļoti labi rezultāti LEONORAI PAVLOVSKAI, DIĀNAI MALOFEJAI, VIESTURAM PRIEDEM,  ALEKSIM KURMIM, DANIELAM GRICĀNAM un MARKUSAM  KRASTIŅAM.

 

Vecākā grupā( 2005.-2006.g) medaļas izcīnīja

TAĪDA KALNIŅA- ZELTS 200m, BRONZA- tāllēkšanā

LINDA LAVRENOVA- BRONZA – 600m

LAURA ŠKAPARE- ZELTS 60m

NAMEJS PRIEDE- SUDRABS- 60m, SUDRABS-  200m.

Stafetes komanda SINTIJA, LAURA, NAMEJS un NORMENS izcīnīja 2.VIETU 4 X 100m stafetē.

Augsti sasniegumi arī MARIJAI LUĪZEI TREZUNEI, SINTIJAI MALOFEJAI un NORMENAM  TREKTERIM.

Paldies bumbiņas mešanas tiesnešu brigādei no 8.klases- Zanei B., Kristiānai M., Kalvim B. un Arturam K.

Līdzi juta, visus atbalstīja un priecājās sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit... 

 4.maija stafetes SALACGRĪVĀ 10.05.2018

 

4.maija stafetes SALACGRĪVĀ

 

Arī šogad liepupieši atsaucās uz Salacgrīvas “Zvejnieku parka” rīkotiem stafešu skrējieniem. 40 skrējēji no Liepupes vidusskolas kuplināja šo pasākumu.

 

2.klase

E.Alksne, D.Malofeja, I.Leincena, D.Zirne(6-gad.), P.Pūle, A.Zaļmežs, V.Priede, M.Šņore

3.klase

L.Pavlovska, M.Vizule, P.Bušmane, K.Pavāre, D.Gricāns,V.Priede, P.Pīpkalējs, H.Krastiņš.

4.klase

A.Gile, K.Grava, M.Liece, E.Krasovska, R.Viļumsons, N.Trekteris, A.Ķēberis

5.klase

M.Trezune, S.Malofeja, I.Rudzīte, T.Kalniņa, K.Ķēbere, N.Priede, G.Kozlovskis, E.Pīpkalējs

8.klase

K.Mauliņa, A.Ozoliņa, M.Bērza, M.Šņore, K.Bērziņš, A.Kalniņš

9.klase

A.Šņore, Š.Pudova, R.Keišs, U.Ķirsis

PALDIES klašu komandām par piedalīšanos un priecājāmies par 5.klases izcīnītām ZELTA MEDAĻĀM ( 1.vieta)

Mājupceļā,  Vitrupes stāvlaukumā, dalībnieki priecājās par jūru un ”notiesāja” mums dāvāto svētku kliņģeri.  

Kopā ar bērniem priecājās sk.I.Špūle, M.Skuja un M.Sakārne

 

Vairāk bildes no pasākuma skatīt šeit... Eiropas dienai veltīts „Erudīts” 09.05.2018

 

Eiropas dienai veltīts „Erudīts”

Liepupes vidusskolā 9.maijā, Eiropas dienā, notika Eiropas Savienībai veltīts informatīvi – izglītojoši - izklaidējošs pasākums konkurss  „Erudīts”, kurā piedalījās 5.-12.klašu skolēni. Informatīvi izglītojošo sadaļu , prezentāciju par Eiropas Savienības būtiskiem jautājumiem veidoja 9.klases puiši Daniela Lieča vadībā- Eduards Jānis Pūle, Artūrs Andže, Deniss  Medvedevs,  Uģis Ķirsis. Jaunieši bija izveidojuši prezentāciju par ES aktuālajām tēmām- izveidošanos, paplašināšanos, karogu, himnu, ES padomi, ES cilvēktiesību hartu, Māstrihtas, Romas un Lisabonas, Šengenas  līgumiem, ES problēmām, ES preču marķējumiem, ES naudu- eiro un citām svarīgām tēmām.

Izklaidējoši- izglītojošo  sadaļu veidoja  9.klasnieku komanda Jolantas Ķuzes vadībā: Šellija Pudova, Amanda Šņore, Lana Šņore, Dāvis Ozols. Tas bija konkurss, kura laikā klātesošie varēja parādīt savas zināšanas par Eiropu un tikko puišu prezentācijā  dzirdēto un redzēto. Emocijas bija īstas, skaļas un neviltotas! Sīvā sacensībā 9.klase izcīnīja 1. vietu, 2. vietu dalīja 6.un 8.klses, 3. vietā- 5.klases komanda.

Paldies 9.klases jauniešiem par izrādīto iniciatīvu, čaklu darbu, uz kuru viņus pamudināja sociālo zinību skolotāja Arta Rubeze. “VIDZEMES KAUSS” FUTBOLĀ STAICELĒ 03.05.2018

 

“VIDZEMES KAUSS” FUTBOLĀ STAICELĒ

Saņemot uzaicinājumu uz futbola turnīru “Vidzemes kauss”, mūsu skolas futbolisti (8.-9.klase) piekrita tur piedalīties. Ieradās 4 komandas - vēl mājinieki, Umurgas pamatskola un Ozolmuižas komanda (pagājušā gada Kausa ieguvēji). Laiks bija pavēss un vējains. Pirmā spēle pret Ozolmuižas zēniem. Mūsējie atraisījās un spēles saspēle vedās starp Artūru A., Artūru M. un Denisu. Aizsardzībā labi darbojās Ralfs K., Otomārs G. un Uģis Ķ. Ja aizsardzība laba, tad arī vārtsargam Arturam K. mazāk darba. Ar 2: 1 vinnēta spēle. Tūlīt otra spēle pret Staiceles  komandu. Nieka aizsarga kļūda (nesaprašanās ar vārtsargu) deva mājniekiem uzvaru ar 1 : 0. Neizšķirts rezultāts pret Umurgas komandu mums nodrošināja 3.vietu turnīrā.

Komandā spēlēja: Deniss Medvedevs, Artūrs Mauliņš, Artūrs Andže, Uģis Ķirsis, Ralfs Keišs (visi 9.klase), Otomārs Gaigals, Arturs Kalniņš( 8.klase) un Gvido Kozlovskis( 5.klase).

Paldies  Kristīnei Mauliņai par atbalstu, līdzijušanu un vizināšanu.

Pateicībā - sporta skolotāja Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit...Grāmatu detektīvs 26.04.2018

 

KROSS LĀŅOS 25.04.2018

 

KROSS LĀŅOS

      24.aprīlī  skriet gribētāji pulcējās zināmā Lāņu trasē. Laiks tiešām labvēlīgs krosam-ne auksts un ne lietus! 14 skrējēji no mūsu skolas izmēģināja trases un cītīgi iesildījās. Paldies skrējējiem, kuri izcīnīja medaļas un pārējiem, kuri pierādīja sevi distancē, aizstāvēja skolas” krāsas”.

Linda Lavrenova 500m  1:50,7  sudraba medaļa

Namejs Priede  500m   1:40,9  sudraba medaļa

Šellija Pudova  1000m     3:57,1   sudraba medaļa

Melānija Bērza  1000m   4:04,9  bronzas medaļa

Deniss Medvedevs  2000m  7:08,3  bronzas medaļa

Amēlija Gusakova 500m  4.vieta, Kate Grava 500m 7.vieta, Normens Trekteris 500m  10.vieta, Arnis Ķēberis 500m  11.vieta, Gvido Kozlovskis 1500m  5.vieta, Māris Krūzkops  1500m  6.vieta, Krista Gūtmane 1000m 7.vieta, Arturs Kalniņš  2000m 8.vieta, Artūrs Andže 2000m 10.vieta.

      Paldies šoferim  Jurim par ātru vizināšanu un saimniecēm par siltām pusdienām.

Par skolēnu atdevi krosā priecājās sporta skolotāja Mārīte

 Vairāk bildes skatīt šeit...Stafetes Limbažos 21.04.2018

 

STAFETES LIMBAŽOS

17.aprīlī Limbažu hallē 2.-3. un 4.-5.klašu komandas sacentās stafetēs. Vidusskolu grupā 2.-3.klašu grupā 4 komandas, bet 4.-5.klašu grupā 5 komandas. Komandas spēcīgas (Limbažu un Saiceles klases iesaistījušās projektā “Sporto visa klase”, kur Sports ir katru dienu). Mazā grupa kopvērtējumā izcīnīja sudraba medaļas. Apsveicami! Komandā startēja L.Pavlovska, M.Vizule, V.Priede, P.Pīpkalējs,A.Kurmis, E.Alksne, A.Skuja, D.Malofeja,P.Pūle,M.Krastiņš.

Vecākākā grupa cīnījās cik labi vien spēja, tomēr pietrūka veiksmes. Izcīnīta 4.vieta. Neskumsim, galvenais piedalīties un gūt emocijas.Komandā startēja: M.Trezune,S.Malofeja, I.Rudzīte, L.Lavrenova, T.Kalniņa, N.Priede, N.Trekteris, R.Ķirsis un M.Gūtmanis.

Ar komandām kopā bija sporta skolotājas Marika un Mārīte

Vairāk bildes skatīt šeit...

  <--  1 2 ...  --> 
Arhīvs
2020 (6)   
2019 (20)   
2018 (36)   
2017 (43)   
2016 (24)   
2015 (2)   
2014 (4)   
2013 (1)   
2012 (1)